Skocz do zawartości
matus2PLA

matusowe Amati - update 11.06.2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kolorek?

 

[ Dodano: 28-04-2011, 16:41 ]

A i jeszcze jedno. Jak chcesz załatać gniazdo w centrali? W jaki sposób? Sam w wakacje robię remont i jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru to będzie ciemna wiśnia, chciałem trafić pod werbel ale zobaczymy co będzie.

Na razie zdjęty klej scansolem (śmierdzi jak diabli, jestem cały naćpany :biggrin: ) i wyszlifowany tom 12" i wnętrze 13" reszta oczekuję ;)

 

Co do łatania centrali, mam zamiar coś wkleić ale raczej to nie będzie wyglądało ładnie, ale zobaczę co wymyślę może zrobi się jakąś fajna blaszkę i załatam nią. będę pisał co i jak się dalej rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do koloru to będzie ciemna wiśnia

Mi się jakoś zbytnio nie chcę bawić z kolorami i chyba tylko polakieruje lakierem.

Czekam na efekt. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak, efekt będzie za kilka dni, dopiero położona 2 warstwa lakieru.
Napiszę od razu, nie ma sie czego spodziewać bo nie wyszło to idealnie, tomy z floortomem mają straszne mazy pędzla i są jaśniejsze niz centralka.

Centralka tez była fatalnie umalowana postanowilismy z bratem zeszlifofać na nowo i pomalować pistoletem (bejcą) i wyszło pięknie na reszte nie było czasu i nie miałem pieniędzy.

Dalej, nie zaklejałem otworów po holderach i nie będzie niezależnego zawieszenia tomów (miałem takie ambitne plany.)

Takze sama centrala będzie najładniejsza reszta to lipa. Remont w 80% nie udany będzie :(

Jest mi przykro z tego powodu ale trzeba żyć dalej  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak lakierowałeś?

Pędzlem niestety, ze względu na to ze pędzlem nie ma "pyłku"

Znać niestety pędzle ale trudno :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z bliska widać te niedoskonałości o których mówiłeś, ale na foto ich nie zauważam. Kolor trochę za jasny>Jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczyściłeś się tego drewna amati czy coś kleiłeś na nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarcie okleiny, potem usunięcie kleju scansolem. Następnie szlif ręczny papierem ściernym do gładkości jak pupcia niemowlaka (nie było to łatwe zadanie) i nałożenie bejcy, na bejce dany lakier i tyle :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o kolor to oryginalny był o wiele bardziej oryginalny i mi się bardziej podobał ale i tak dobra robota !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ride kupiłeś za 60 złotych, a teraz widzę że chcesz za niego 150? No ładny interes:P A perka fajna

 

No niestety za ride dałem więcej niż 60zł miałem w końcu obniżyć cenę ale zapomniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może odświeżę ten "zapomniany" temat. Jak tam się trzyma twoja perkusja? Co z blaszkami wymieniłeś na jakieś inne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gronson,

Niestety nic nowego mi nie przybyło, nie stać mnie nawet na naciągi a na blaszki tym bardziej. Chciałbym je zmienić bo mi się strasznie znudziły ;P

Nie chcę nic pisać bo nie raz pisałem że chcę coś zmienić i nie wyszło. mam nadzieję ze ta wiosna będzie przełomowa i zmienię...

Jak się uda to się pochwalę :smile:

 

Świeżę info zawsze na pierwszej stronie :) matusowe Amati - Update 26.11.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

Gdyby tak jeszcze zmienić naciągi oraz statywy, obręcze też by się zdało było by jeszcze ładniej ;p

 

PS. Prawdopodobnie czeka mnie ponowne lakierowanie bądź zamalowanie danych miejsc, lakier miejscami się łuszczy. Jest to mój błąd który popełniłem podczas lakierowania :(

 

Porcja nowych fotek: http://www.perkusja.org/viewtopic.php?p=134866 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku... to już 10 lat od zakupu bębnów. jak ten czas Zapier**la :(

Co gorsza nic się w mojej sprawie nie zmieniło, żadnych nowych gratów. Ćwiczeń zero... Jednym słowem niewypał :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...