Skocz do zawartości
matus2PLA

matusowe Amati - update 11.06.2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem równiez szczęśliwym posiadaczem Amati z taką okleiną, też mi się podoba, forumowicze radzą by zdjąć bo lepeij brzmi, a tu akurat pisze że jest fajna, i można zostawić. Ja akurat mam chyba w lepszym stanie tą okleine na tych bębnach to chyba zsotawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie też zostawiam :smile:

następne foty

 

Wkładam tyle zdjęć jakby to był jakiś mapex albo jakaś tama. Ale jestem z niej bardzo zadowolony i chcę ją pokazywać, pewnie to głupie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkładam tyle zdjęć jakby to był jakiś mapex albo jakaś tama. Ale jestem z niej bardzo zadowolony i chcę ją pokazywać, pewnie to głupie :razz:

Nie, no cieszysz się ze swojej perki i to jest bardzo dobre. Nie ważne jaki ma się sprzęt, ważne że się jest z niego zadowolonym. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję waszej rady, mat taki problem że na czas świąteczny muszę wynieść bębny z domu, (mam mały dom) jedynie do garażu, jak je zabezpieczyć na ten czas? Naciągi zostawię w domu.

Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był o tym temat gdzieś na forum, ale nie pamiętam gdzie.

 

W każdym razie: do bębnów napchaj gazet (wchłaniają wilgoć), i nakryj je jakimiś kocami.

 

Najlepiej jakby w garażu była temperatura pokojowa, no ale jeśli nie jest to możliwe no to właśnie tak jak pisałem wcześniej gazety i koce, powinny w miare zatrzymać wilgoć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już był o tym temat gdzieś na forum, ale nie pamiętam gdzie.

 

W każdym razie: do bębnów napchaj gazet (wchłaniają wilgoć), i nakryj je jakimiś kocami.

 

Najlepiej jakby w garażu była temperatura pokojowa, no ale jeśli nie jest to możliwe no to właśnie tak jak pisałem wcześniej gazety i koce, powinny w miare zatrzymać wilgoć ;)

 

A co do gazet, to muszą być one nowe, nie kilkuletnie które leżały w tym garażu prawda?

Jakis tydzień tam muszą pobyć, mam nadzieję że nic się im nie stanie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już był o tym temat gdzieś na forum, ale nie pamiętam gdzie.

 

W każdym razie: do bębnów napchaj gazet (wchłaniają wilgoć), i nakryj je jakimiś kocami.

 

Najlepiej jakby w garażu była temperatura pokojowa, no ale jeśli nie jest to możliwe no to właśnie tak jak pisałem wcześniej gazety i koce, powinny w miare zatrzymać wilgoć ;)

 

A co do gazet, to muszą być one nowe, nie kilkuletnie które leżały w tym garażu prawda?

Jakis tydzień tam muszą pobyć, mam nadzieję że nic się im nie stanie :cry:

 

może jacyś wujkowie, dziadkowie mogą przechować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może jacyś wujkowie, dziadkowie mogą przechować? ;)

 

To jest chyba najlepsza opcja wtedy byłbyś o nie spokojny, w domu wilgoć ich nie złapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się bał o temperaturę ;)

 

Właśnie w garażu może być zaniska, więc wstaw je tam w ostateczności.

Najlepiej to zrobić tak jak powiedział niemabata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.

Teraz pora na moje poważne pytanie, liczę na szczerą wypowiedź.

Jak myślicie jakie mam szanse nauczyć się grać na perkusji, (nie zawodowo) wg. tego filmiku który nagrywałem i jest na YouTube

Chciałbym grać dla siebie a może jakiejś kapeli podwórkowej. Oczywiście jak na razie samouka. Czy w ogóle się nadaję?

Proszę o wypowiedzi.

To jest ostatnie moje pytanie w tym temacie.

Dla mnie to jest totalny bezsens udostepniac na takim poziomie swoje filmiki w internecie. Stary co my mamy oceniać? Każdy może się nauczyć na każdym instrumencie, tylko że jednemu wyjdzie to lepiej, a drugiemu gorzej. Może po prostu chcesz zostać doceniony wśród rówieśników? Bo to jest bardziej prawdopodobne patrząc jakie blachy kupujesz.( Mam tu na myśli słynne powiedzenie lecieć na ilość a nie jakość ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co rzucilo sie na moje oczy to to ze muskasz bebny . daj im wycisk ;P( z umiarem). pozatym troche sie gubisz-(18-20 sekunda chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Dawno się nie odzywałem ale jakoś tak wyszło. Panowie mam problem, gdzieś kiesy napominałem o remoncie mojej Amati ale niestety nic z tego nie wyszło.

Zamiar powrócił ale mam dylemat. Czy ją remontować a może sprzedać chodź to drugie to aż mi się serce kroi:( Korpusy od wewnątrz nie są w najlepszym stanie a i są rozklejające widać na krawędziach. To już pewne zasługa poprzedniego użytkownika, znać ślady zalewania czymś nie wiem czym o zapachu jakiejś maści rozgrzewającej jakby. Więc co radzicie zrobić? bo ja już nie wiem i aż mi słabo jest:)

Zrobić remont i grać dalej a może sprzedać i kupić coś nowego (tylko z kasą krucho)

Zdjęcia korpusów dam wieczorem bo teraz muszę lecieć.

Proszę o wasze porady i opinie jest i będzie to dla mnie bardzo ważne i cenne.

Dzięki z góry

Pozdrawiam Mateusz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu odkładałbym kasę na nowe beczki, ale Amatkę zostawił na pamiątkę, tam zrobię ze swoją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...