Jump to content
Sign in to follow this  
kot781

co jaki prezent kupić dziewczynie???

Recommended Posts

Jak jestescie juz dorosli i uprawiacie bzyku bzyku, to kup jej fajne galoty. Jak nie, to jakas przytulanke ale z jajem. Cokolwiek z jajem. Nudne prezenty ssą.

Kobiety o wiele bardziej wolą jeśli facet wykaże trochę kreatywności i sam coś zrobi. Będą sikać po nogach z wrażenia. Gwarantuję. To zupełnie co innego niż iść do sklepu wybrać palcem towar i zapłacić.

Ja tam nie mam dziewczyny ale jakoś nigdy nie mam problemu z kupowaniem prezentu komuś na kim mi zależy... przecież to takie proste :smile:

Ja tam nie mam dziewczyny ale jakoś nigdy nie mam problemu z kupowaniem prezentu komuś na kim mi zależy... przecież to takie proste :smile:

Kwiatki dla Ciotki na imieniny, czy vodeczkę dla kumpla to jednak jest co innego;) Może coś Ci wspominała, że coś chce mieć;) A jak nie, to kup coś z czego razem będziecie korzystać:D Może jakąś bieliznę ;)

jeśli nie jesteś pewien jaką biżuterię lubi, to lepiej nie kupuj 'świecidełek' bo potem albo będzie się zmuszać żeby je nosić albo wrzuci na dno kasetki :D

ja, jako dziewczyna wypowiem się, że chciałabym dostać... ee... to troche niematerialne :roll: a poza tym... z takich przystępnych cenowo to chyba najbardziej lubie dostać jakiś kosmetyk którego sama bym nie kupiła (bo po co mi?) a zawsze go chciałam, no ale to wymagałoby mojej obecności przy zakupie.

Kobiety o wiele bardziej wolą jeśli facet wykaże trochę kreatywności i sam coś zrobi. Będą sikać po nogach z wrażenia. Gwarantuję. To zupełnie co innego niż iść do sklepu wybrać palcem towar i zapłacić.

Dokladnie! Wlasnie przed chwila rozmawialem z dziewczyna przez telefon na ten temat i dala mi do zrozumienia, jedna rzecz... nie dosc, ze jej cos kupie to jeszcze cos sam zrobie:) Teraz tylko trzeba dojsc do tego co to ma byc:P

jeśli nie jesteś pewien jaką biżuterię lubi, to lepiej nie kupuj 'świecidełek' bo potem albo będzie się zmuszać żeby je nosić albo wrzuci na dno kasetki :D

Ee, nie zgadzam się :D Ja swojej byłej nakupiłem błyskotek za trzycyfrową sumę i generalnie zawsze coś ode mnie miała na sobie xD Jak się ma gust to dziewczyna nic nie wyrzuca na dno kasetki ;)

Ładna biżuteria (dopasowana do tego co nosi, co lubi)

Okazyjne ciuszki (koszula nocna, bielizna)

małe-słodkie-kochane-przypi**dolniki - małe-słodkie-kochane pantofle w krztałcie piesków, czy mega-super-kochana przytulanka (jeżeli dziewczyna jest młoda i lubi takie rzeczy)

Własna inwencja (np. swojej zamiast kartki na walentynki wyskrobałem i wypaliłem na małej deseczce życzenia - była wniebowzięta) w tym też piosenki o miłości napisane przez Ciebie (jeżeli umiesz grać na akustyku/śpiewać)

I to, czego sama sobie nigdy nie kupi, czyli np. zawsze kupuje powiedzmy tusze do rzęs za 5zł, bo nie chce tracić pieniędzy na pierdoły? kup jej taki za 40zł.

Ew. zabawki erotyczne dla dwojga, ale w kupowaniu tego trzeba zachować umiar i dobry smak, no i oczywiście odpowiednią kobiete.

EDIT: no i jak pisał shalaq, nudne prezenty odpadają. Prezent musi albo zapierać dech w piersiach (nie, ciasna obroża nie zapiera), albo wywoływać wybuch śmiechu, ew. płacz ze wzruszenia się ;)

Ee, nie zgadzam się :D Ja swojej byłej nakupiłem błyskotek za trzycyfrową sumę i generalnie zawsze coś ode mnie miała na sobie xD Jak się ma gust to dziewczyna nic nie wyrzuca na dno kasetki ;)

no za trzycyfrową sume to aż żal nie nosić, z resztą ciężko o badziew totalny z takiej półki ;)

no ale chyba ktoś wyłożył czwarte zero :badgrin:

No własnie :) Moja luba też dała mi do zrozumienia, że mam zrobić wreszcie coś sam :P Tylko co??? Dajcie jakies pomysły bo mikołajki juz w sobote... :)

Tak z autopsji:

-ulubione kwiaty,duzo ulubionych kwiatow

-ulubione perfumy

-lancuszek/pierscionek/bransoletke/kolczyki[w zaleznosci w czym bardziej gustuje:P]

-kolaz ze wspolnych zdjec,z dedykacja"dla najpiekniejszej" ;P

-ekstrawagancka bielizna[^^]

A inne propozycje:

-ulozenie piosenki

-wspolna kolacja w porzadnym ,ekskluzywnym lokalu

-romantyczny wieczor[wspolne wyjscie do kina na lzawego szita jakiegos,wyzej wymieniona kolacja:P etc.]

Jest tyle pomyslow:P

tak w ogóle to ja chciałem kupić bilet na Come (05.12 - Studio - Kraków) swojej kobicie, ale nie ma już w Krakowie, przynajmniej w Studio.. :/ może ktoś z Krakowa lub okolic ma do sprzedania lub wie gdzie jeszcze są dostępne? o ile są?

Cokolwiek z jajem

Hehe, to mi przypomniałeś jeden motyw.

Znajomy zażyczył sobie właśnie prezent z jajem. No to po naradzie prezent z jajem zakupiony został.

Wyobraźcie sobie swoją minę, kiedy grupa waszych uśmiechniętych znajomych niesie wam w prezencie... kurę.

Guest silence

tak się zastanawiam, a co jeśli KTÓRYŚ (nie wliczając dziewcząt ofkz) z nas potrzebowałby prezentu dla FACETA? :P

tak się zastanawiam, a co jeśli KTÓRYŚ (nie wliczając dziewcząt ofkz) z nas potrzebowałby prezentu dla FACETA? :P

chcesz kupić coś swojemu chłopakowi? czy raczej kumplowi? :smile: bo to raczej różnica!

hmm, każda dziewczyna marzy o snopku siana :ppp. Polecam, wrażenia bezcenne...

Tak zgodzę się z tym, liczy się oryginalność i pomysłowość.

Ja bynajmniej staram się zdobyć jakąś rzecz, która do niczego się nie przyda(czasem zbierze kurz), czyli jakieś maszkarony albo inne tego typu figurki.