Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych i pogodnych świąt:-)

Ps.Po nowym roku zamawiam cetralkę i nie omieszkam coś o tym napisać.Z filmiku widać profesjonalnie zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu Dig Drum. :biggrin: Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii na tym forum, dotyczących zarówno jakości i brzmienia sprzętu, jak i podejścia oraz współpracy z klientem ze strony Pana Kazimierza.

 

6060a310221a5600.jpg 7f61fa91ea196c37.jpg d78b5573429c8901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Zgodnie z moim poprzednim postem w którym była mowa

o centralce Pana Kazimierza

Otóż moi drodzy : grałem na niej pierwszy raz !

Jestem pod niesamowitym wrażeniem ,gra się na niej identycznie jak na akustyku.Wygląda tak samo bo zrobiona jest z akustyka.Osobiście polecam wszystkim użytkownikom perkusji e drum .

Panie Kaziu rewelacyjna robota. !!! 1e85c27a66f3df81.jpg f02b3c4587ee2c44.jpg 785278c1a369dbcd.jpg 0d2ea8142ad17c9e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

Za kilka dni bede miał 3 komplety zestawów antywibracyjnych pod e-drum.Chodzi nie tyle o hałas bo jest na bardzo niskim poziomie ale na wibracje które przenosi pedał \stopy.Na ogól wystarczy grubszy dywan pod zestaw i po sprawie ale sa sytuacje gdzie macie na pieńku z sąsiadami i trzeba coś z tym zrobić.Mam nadzieje że sie\sprawdza ale wolałbym abyscie to Wy sie wypowiedzieli dlatego

prosze 3 osoby(bo tyle bede miał na poczatek kompletów) które maja szczególnie "pod górke" z sasiadami o\kontakt na mojego maila kstepnik2@gmail.com i prześle na testy.Mysle ze to bedzie najlepsza metoda aby stworzyc\produkt który rozwiąze kolejny problem.

pzdr KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś we Wrocławiu (lub okolicy) jest szczęśliwym posiadaczem DG-2 (ewentualnie DG-1 lub różne modyfikacje stworzone przez pana Kazimierza) i zechciałby mi pokazać zestaw "na żywca" ? Będę mega wdzięczna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marika, Oleśnica jest ok, ale dostałam jeszcze jeden namiar na osobę z Wrocka, więc jak się uda obejrzeć we Wrocławiu to obejrzę we Wrocławiu. Jakby coś nie wypaliło to się odezwę. Wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zebrałem się do opisania moich wrażeń odnośnie Dig Druma :razz:

 

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, bo w tej cenie nie znajdziecie nic lepszego! Mój model to lekko zmodyfikowany dg-1, używam go od paru miesięcy i jestem więcej niż zadowolony :) Z racji tego, że gram w zespole powiedzmy alternatywno-elektronicznym, perkusji używam zarówno podczas nagrań, jak i podczas koncertów. Sprawdza się bardzo dobrze. Ostatnio wymieniłem starą centralkę na nową i muszę przyznać, że było warto. Teraz ma się jeszcze większe wrażenie, że gra się na "akustyku". Stopa odbija tak jak powinna, nie ma żadnych problemów z twinem, co więcej wszystko śmiga bez przestawiania modułu (może mam po prostu szczęście :cool: ). W każdym razie, jeżeli ktoś się zastanawia - polecam.

 

Zapomniałbym dodać, że kontakt z panem Kazimierzem - wzorowy. Nie wyobrażam sobie sytuacji takich jak w postach niektórych ludzi na forum. U mnie zawsze kontakt był na wzorowym poziomie. Uprzejmie, rzeczowo, a przede wszystkim szybko! Wymiana centralki trwała parę dni, z czego oczywiście większość czasu zabrała wysyłka, pan Kazimierz skończył swoją pracę w ciągu jednego dnia i odesłał gotowy produkt nie czekając nawet na przelew z mojej strony. Pozdrawiam serdecznie :)

 

Jestem pewien, że w niedalekiej przyszłości będę rozbudowywał swój zestaw i czekam na jakieś nowe pomysły i innowacje :) Niebawem podeślę jakieś fotki z koncertu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d1ba8ac7b4bf5452.jpg

2511234cd4bee05b.jpg

A to mójtrzydniowy produkt pana Kazimierza. mój pierwszy elektronik ale wydaje mi się że ostatni. dynamika super wykonanie również. jako kolejny posiadacz digdruma śmiało wystawiam panu kazimierzowi 5+ za to co robi. stosunek jakość cena wyśmienity. szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na przedstawienie mojego zestawu (pogoda ładna to i fotki się udały). Pan Kazimierz spełnił moje prośby w stu procentach, a sam efekt przerósł moje oczekiwania.

Moja konfiguracja to werbel 12', tomy; 8'10'14' (wolnostojacy), centrala 16'(wolnostojąca), trzy talerze 13' oraz jeden monofoniczny na środek ramy. Całość napędzana Rolandem TD6V, ale coraz częściej myślę o przesiadce na coś innego...może TD12.

 

FvVa56o.jpg

iKkWY88.jpg

XXLzeUq.jpg

1VqPr7l.jpg

dTBTvCK.jpg

ec9A9nD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - jakieś informacje o postępach prac nad nowym produktem - modułem perkusyjnym (brain)? Była zajawka w grudniu 2013 ale jakby cisza od tamtej pory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś informacje o postępach prac nad nowym produktem - modułem perkusyjnym

Niestety na razie temat zawisł w próżni.Mój przyjaciel który ten projekt ( w całkiem obiecującej już fazie po testach dźwiekowych) opracowywał zachorował bardzo poważnie.Nie chce tego tematu drążyć bo jest zbyt trudny dla mnie.Jeżeli wrócimy do tematu a mam nadzieje że tak to bede informował.I mam nadzieję że z tą sama osobą.

pzdr KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Przyjacielowi życzę zdrowia. I choć może to dla wielu na forum zabrzmi to dziwnie - pomodlę się w jego intencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I choć może to dla wielu na forum zabrzmi to dziwnie - pomodlę się w jego intencji.

DLA WIELU :!: jest całkiem normalne i tak należy to oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również i ja dołączyłem do grona szczęśliwych posiadaczy Dig Druma :smile: dziękuję Panu Kazimierzowi za pomoc w zestrojeniu perkusji z modułem.

 

dig1.JPG

 

dig2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pierwszy raz pojawiam się na tym forum i mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

Mam zestaw DG-2 od około 2 lat, ale z pewnych przyczyn dopiero mogłem zacząć na nim grać. Dziś w końcu przyszedł moduł TD-11 i wszystko działa dobrze oprócz talerza Ride - mianowicie Edge i Bell są ze sobą zamienione. Uderzenie w krawędź wyzwala w bell, a w kopułkę edge.

Nie mogę znaleźć w module opcji aby te triggery zamienić miejscami, więc po prostu przelutowałem połączenia na kablu jack talerza. To co było na masie złącza Jack zostawiłem jak było, zamieniłem jedynie tip i ring złącza Jack.

Operacja się częściowo udała - bell jest, ale bardzo cicho mimo maksymalnej czułości ale edge nie ma wcale. Nic nie zepsułem ponieważ gdy znowu przelutuję te dwa kable wszystko wraca do sytuacji wyjściowej.

Jakieś porady? Miał ktoś także taki problem z talerzem Ride i TD-11?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uderzenie w krawędź wyzwala w bell, a w kopułkę edge.

Nie do konca...Detektowane sa sygnały bow i edge.Nie da sie tego zmien/ic jako triggera.Po prostu prosze sobie przestawic brzmienia w module w opcji INSTRUMENT.Aby uzyskać od razu bez przeróbek dzwiek bell musi pan uzyc talerz 3-triggerowy np CY12?/rc (lada moment bedzie dostępny także mój 3 triggerowy ride)ale wtedy nalezy uzyc ten kabelek z napisem RDB(standardowo jest zalozony na nim taki plastikowy kapturek.Ja tez juz wykonuje opcjonalnie ride 3-triggerowy.Wtedy talerz posiada 2 gniazda wejsciowe.Najlepiej jak pan do mnie zadzwoni to\ latwiej mi bedzie to wytłumaczyć.

Nie pami\etam czy w TD11 jest ta funkcja ale żeby móc edytować dziweki rim nalezy funkcje RIM LINK ustawic na OFF.Inaczej dzwiek rima powi\ązany jest domyslnie z dzwiekiem podstawowym i nie mo\zna go zmienia\c.Sprawdze.

 

pzdr KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...