Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że TD6 spokojnie działa na DigDrum. Wszak używałem go przez jakiś czas, a od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem TD9 - różnica kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki...A jak pracował HH??

Czy bardzo mocno różni się granie na td9?

Co mi polecasz zrobić?

Sprzedać td6 i kupić td9??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD9 ma nieporównywalnie lepsze brzmienia, choćby taki hi-hat który na TD6 pracował na zasadzie: szum/wincyj szumu, na TD-9 wyraźnie słychać pośrednie stany otwarcia, szelest blaszek itp. Poza tym TD6 sprawia czasami dziwne problemy jak przerywanie sygnału itp.

 

No, ja bym brał TD9, gdyby tylko była okazja. Najlepiej w wersji KX2 i z Update 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w wersji KX2 i z Update 2.0

 

spokojnie, moze byc 1.0, z update sobie poradzimy ... pisz na PW :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta nowa strona strona DigDruma :)

Widzę, że 3strefowy ride, który był niedawno opcją jest już standardem!

Oby tak dalej!

 

Na moje mogłaby tylko jeszcze być wzmianka o możliwych kolorach do wybrania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Kazimierz to znawca i wspanialy czlowiek...Dziekuje za pomoc!!!

Jak wyglada sprawa kupna na raty panie Kazimierzu?Czy to juz jest uzgadniane finalnie,na sam koniec tranzakcji?A moze nie potrzebnie poruszylem ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam chwilę mnie "nie było"

Sprzedać td6 i kupić td9??

ZDECYDOWANIE tak :smile:

Na moje mogłaby tylko jeszcze być wzmianka o możliwych kolorach do wybrania

Madrego to i warto posłuchać jak mawiał klasyk.Tak sie stanie...Niedługo....tzn za jakis czas :biggrin:

Jak wyglada sprawa kupna na raty panie Kazimierzu?Czy to juz jest uzgadniane finalnie,na sam koniec tranzakcji?A moze nie potrzebnie poruszylem ten temat...

Aby rozpocząc operacje ratalna najpierw ustalamy target potem jego cene a potem dopiero sprawę z ratami ponieważ we wniosku musi byc podana kwota.Klasycznie.

Widzę, że 3strefowy ride, który był niedawno opcją jest już standardem!

Oby tak dalej!

Tutaj niestety musze wyjaśnić aby nie było niedomówień.3 stefowy ride jest w ofercie ale nie w standardzie z uwagi na to ze tylko niektóre moduły maja mozliwośc jego wykorzystania np w TD4 jest opcja albo 3 strefowy ride albo 2 strefowy ride i dodatkowy talerz mono.Inaczej nie mozna więc moim zdaniem wygodniejsza opcja z dodatkowy, talerzem...Jak to woli wszystko jest do uzgodnienia.Wy decydujecie.

Na koniec fotka sceniczna moich padów podesłana przez sympatycznego klenta. :smile:

 

97e75f8647b88884med.jpg

 

ac24baf329764acdmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyglądają! Już nie mogę się doczekać kiedy moje będą gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

Ponieważ mam bardzo wiele zapytań o podkłady z wycięta scieżka perkusji nagrałem je na pendrive i krąży po całym kraju.Przysyłajcie na maila info kto potrzebuje i Waszym zadaniem po skopiowaniu na dysk jest przekazanie dalej ... :smile:

pzdr KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od grudnia 2015 roku jestem posiadaczem zestawu Pana Kazimierza. W fazie poszukiwania perkusji chcialem zaopatrzyc sie w jeden z zestawow firmy ALESIS. Dzisiaj nie zaluje wyboru perkusji DIG DRUM. Osobiscie uwazam fakt bezposredniego kontaktu z Panem Kazimierzem za cos bardzo istotnego. Pan Kazimierz jest zawsze skory do pomocy. Wielu moich znajomych gra na perkusjach akustycznych i jest naprawde pod duzym wrazeniem. Nie chcialbym sie powtarzac gdyz zalety naciagow siateczkowych juz wiele razy byly poruszane na tutejszym forum. Gram na twinie i ten element rowniez sprawuje sie dobrze. Caly zestaw stoi na ramie pro, ktora jest bardzo mobilna i bardzo dobrze regulowana. Zestaw jest bardzo mocny. Kazdy kto zastanawia sie nad kupnem perkusji smialo moze zaopatrzyc sie w taki zestaw. Ostatnimi czasy zakupilem kolumne aktywna i tym samym mam mozliwosc pogrania ze znajomymi co daje niesamowita frajde. Warto tez wspomniec, iz perkusja jest idealna do warunkow blokowych :) jest cicha i nie zajmuje duzo miejsca. Gbyby ktos mieszkajacy w okolicach Parczewa zastanawial sie na zakupem zestawu firmy Pana Kazimierza to polecam sie. Z checia udostepnie moj zestaw do poprobowania. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się zamawiał może pojedynczy talerz u Pana Kazimierza? Jaki to jest mniej więcej koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się zamawiał może pojedynczy talerz u Pana Kazimierza?

Zamawiał wystarczy kontakt ze mna. :biggrin:

Moi Drodzy

Zamieszczam kilka fotek nowej serii która bedzie powtarzalna(w zalezności od Waszego zainteresowania) w konfiguracji werbel 12" tomy 8"10" i floor klasyczny 12".Centrala 16".Mysle że na scenie bedzie sie niezle prezentował.Wszystkie pady 2 strefowe.Kolory dostepne srebrny metalik czerwony metalik granat metalik o raz czarny połysk i naturalne drzewo ciemny brąz.Osprzęt czarny lub nikiel.Fotki klasycznie slabe ale na dniach wersja poprawiona.

 

2683ecff442b3daemed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać o jedną rzecz. Śledząc zmiany w perkusji zauważyłem, że zmieniły się centrala i talerze, a czy reszta tomów też się zmieniła czy jest taka sama jak na początku. Nie chodzi mi o wygląd tylko o siatki/tiggery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię moduł Roland TD4! Chciałbym sobie złożyć perkusje DigDrum z tym modułem. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śledząc zmiany w perkusji zauważyłem, że zmieniły się centrala i talerze, a czy reszta tomów też się zmieniła czy jest taka sama jak na początku. Nie chodzi mi o wygląd tylko o siatki/tiggery.

System jesr ten sam i działaja tak samo bez wzgledu czy jest to podstawowy set

 

5d2bd46bcc464704med.jpg

 

czy wersja custom.Oczywscie rozwiażania konstrukcyjne siła rzeczy się zmieniają ale róznica jest w prezencji( zrozumiałe ze ktoś występując na scenie chce dobrze wypaśc wizualnie).Siatki mojej konstrukcji i działanie jest identyczne

8502b576fb77beacmed.jpg

4f0896930626b718med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życze wszystkim spokojnych i pełnych wyciszenia chwil.Niech te ważne dni które przeżywamy trwaja w Nas jak najdłużej. Dziekuję za wszystkie objawy wsparcia a także sugestie z Waszej strony.

Wesołych Swiąt!!

Panie Kazimierzu jak spisują się Pana pady z modułem 2box ?

Bezproblemowo rimy działaja, dynamika ok jedynie kontroler hihatu nie jest kompatybilny.

Zapraszam do obejrzenia demka z udziałem mojego setu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Ostatnio zdecydowałem się na zakup perkusji od Pana Kazimierza i jestem zdumiony tak fachowym i uprzejmym podejściem do klienta. Czytając wszystkie opinie wydawało mi się to wszystko z deka przesłodzone :roll: jednak naprawdę tak jest i jestem kolejna osobą która wystawia taką opinie. Polecam każdemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przymierza się pan do konstrukcji coś na kształt rolandowskiego trigger ba

 

Tak mam na "sumieniu" podobne urzadzenie jesli ma Pan taka potrzebe prosze o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

Przy olazji wrzucam fotki z 2 nowymi kolorami w zestawach stylizowanych na akustyczne(dostepne także w standardzie) tj czarny mat z lekka strukturą oraz błekitny morski.Tradycyjnie zdjęcia sa mocno poglądowe bo dopiero w realu nabieraja urody...

e93fb57763d1db8fmed.jpg

 

3f6223a8feb0c18fmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...