Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.10.2017 o 12:38, kuboslaw napisał:

Od tygodnia posiadam najnowsze dziecko Pana Kazimierza i jestem bardzo zadowolony.

Miło mi..:-) Przyznaje ze nie mogę sie trochę odnaleźć w nowej wersji forum.Szczególnie z umieszczaniem zdjęc dlatego zapraszam na facebooka tam troche nowości.

https://web.facebook.com/digdrumofficial/timeline?ref=page_internal

pzdr KS

Co do wrzucania zdjęc wyskakuje mi taki komunikat i  za chiny nie wiem zrobic i nic nie reaguje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym krótko podziękować panu Kazimierzowi za super sprzęt jaki dla mnie zmajstrował :). Mija już drugi rok użytkowania mojej perkusji i własnie wymieniłem moduł, który pierwotnie używałem (TD-3) na TD-4. Cała reszta bez zarzutu. Oczywiście tak jak zaraz po odebraniu bębnów, tak i dzisiaj Pan Kazimierz pomógł mi w ustawieniu wszystkiego z nowym modułem. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i serdecznie polecam Dig Drum oraz wsparcie Pana Kazimierza :).

Fotka zaraz po rozpakowaniu paczki, 2 lata temu, sorry za burdel, ale już nie mogłem się doczekać, żeby na nich pograć :)

IMG_20151204_213523.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2017 o 01:47, wojtas195 napisał:

Wg mnie ta czerwień najlepsza :) a będą jakieś nowości techniczne?

Będą..:-) Tylko prosze o cierpliwość jeszcze trochę pracy przede mna. Hasło-MODUŁ.Tyle w tej chwili. A teraz kilka kolorów. Rozmiar 12".

48e9d7a207ee9be5gen.jpg3b9d097766e253ddgen.jpg3ddcab897dac7849gen.jpg0b0fd08586cc0bfcgen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2017 o 22:31, Mai-ah napisał:

Hej hej, czym sobie nagłaśniacie dig druma? Póki co gram ze słuchawkami, ale przez jakiś czas będzie u mnie mieszkać koleżanka i myslałyśmy, ze będziemy sobie razem plumkać na instrumentach więc potrzebuję, żeby było mnie słychać poza słuchawkami też... Z tego co się przeszperałam to potrzebuję jakiejś kolumny aktywnej? Możecie coś polecić, ja jestem intelektualna blondynka jeśli chodzi o znajomość sprzętu... Jeśli to ma jakieś znaczenie mam moduł td4...

Witam, odkąd nabyłem zestaw jakieś 2 lata temu u Pana Kazimierza postanowiliśmy z kolegami zainwestować w dwie rzeczy - mikser oraz wzmacniacz słuchawkowy (i oczywiście każdy swoją parę słuchawek). Powiem szczerze, że jak na warunki domowe gra się cudnie. Brzmienie na prawdę dobrę i każdy każdego słyszy. Koszt miksera i wzmacniacza wyniósł nas około 1200 zł (wyszło po jakieś 400 zł od osoby a zabawa będzie na lata) Także poleciłbym Ci takie rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy po raz pierwszy oficjalnie zamieszczam foto mojego modulu DIG DRUM. Niestety zabrakło mi czasu na nagranie dema ale zaraz po   świetach umieszcze je w sieci.

 

38a8361919c3f0a1gen.jpgf849eacc0b0eafe6gen.jpg

3f49607733811011gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa się zgadza i na tym kończą się podobieństwa.Ważne jest oprogramowanie. Mozesz wrzucić fotki zestawu ze swojego pokoju? Ciekaw jestem jakich padów używasz a potem powiem Ci to czego nie wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Kazimierzu, ja wiem bardzo dużo :) Proponuje skupić się na dalszej produkcji padów a chińską myśl techniczną w dodatku tą z przed 20 lat olać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, MacioKowal napisał:

a chińską myśl techniczną w dodatku tą z przed 20 lat olać..

Osądza to potencjalni klienci czy dobrze robię.Sam jestem pełen obaw czy się spodoba, ale za wiele pracy w to włozyłem aby teraz sie wycofywać.Pan jest zadowolony ze swojego sprzętu?? Chetnie posłucham Pana uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Kazimierzu, znam kogoś kto od 2 lat pracuje nad prawdziwie polskim modułem i ma być to coś naprawdę konkretnego z wyższej półki. Z tego co wiem prototyp ma być gotowy na przełomie styczeń/luty. Fajnie było by gdybyście się poznali i być może stworzyli coś sensownego. Zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze że coś ruszyło w tym temacie. Sam chętnie przetestowalbym ten moduł. Pytanie tylko jak będzie działać z padami rolanda? 

 

 A zestaw z ostatnich zdjęć - piekny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy - Spokojnych Swiat Bożego Narodzenia, oderwania się od codzienności choć na chwilę i zgody pomiędzy skłóconymi rodakami.Tego życze Wam oraz sobie.

Kazimierz Stępnik

391146ab8cc02440gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z #wojtas195, Panie Kazimierzu tak trzymać. Gratuluję pierwszego modułu a i jakby potrzeba było beta-testera to też się zgłaszam.

A wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2017 o 19:57, Robert Serafin napisał:

Obudowa się zgadza i na tym kończą się podobieństwa.Ważne jest oprogramowanie. 

 

Też jestem tego zdania. Zauważcie ze nawet ceniący się Roland wydał dwie praktycznie identyczny obudowy - TD11 i TD15 - obie te same, a jednak oprogramowanie robi różnicę. Oczywiście za oprogramowanie też różnica cen była 2-3 krotna :-)

 

Czekam również na ten moduł, ciekawi mnie co będzie potrafił :-)

Jak będzie miał port USB który bez problemu się skomunikuje z komputerem - to myślę że jego sukces wzrasta dwukrotnie ;-) Ogromna część userów edrums łączy moduły z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xanjarek napisał:

 

Czekam również na ten moduł, ciekawi mnie co będzie potrafił :-)

Jak będzie miał port USB który bez problemu się skomunikuje z komputerem -

Posiada klasyczne MIDI i USB.W pozniejszym okresie bedzie dostepne MIDI na bluetoth. Jeszcze proszę o chwilę cierpliwości bo mam małe problemy ze spasowaniem działania aktywnych obręczy na tomach  z modułem.Działa ale nie tak jakbym chciał.Takie detale a czas i nerwy zabierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...