Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i sie doczekaliśmy :D ten patent z pretem rozumiem że ma uniemożliwić obracanie się talerza? W wersji ostatecznej też taki będzie? ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, wojtas195 napisał:

ten patent z pretem rozumiem że ma uniemożliwić obracanie się talerza? W wersji ostatecznej też taki będzie? ;)

Pisałem aby nie zwracać uwagi na talerze...Pokazuję kontroler który jest niezależny , a talerze beda zupełnie inne i myslę że Was zaskoczą.Proszę o cierpliowśc.To nie dzieje się z dnia na dzień.też chciałbym już, ale życie nauczyło mnie cierpliwości w tych sprawach. Na razie kontroler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to tylko chwilowa cisza. Pan Kazimierz z pewnością pracuje nadal nad hi-hatem. Samo rozwiązanie techniczne myślę ze gotowe patrząc na film. Teraz pewnie do dopracowania zostały walory wizualne i czas na testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2018 o 15:48, wojtas195 napisał:

Myślę że to tylko chwilowa cisza. Pan Kazimierz z pewnością pracuje nadal nad hi-hatem. Samo rozwiązanie techniczne myślę ze gotowe patrząc na film. Teraz pewnie do dopracowania zostały walory wizualne i czas na testy

Prosze o cierpliwosć. Jestem przekonany że będziecie usatysfakcjonowani efektami "-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest! Kolejny poziom ewolucji DD :) Wygląda piałknie! 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja Cię kręcę ależ to wygląda :o

W koncu ktoś zrobił e-blachy o wyglądzie akustycznych. Panie Kazimierzu szacunek ;) choć ciekawią mnie odczucia gry i glosnosc tych padów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw poziomu głośności, a wytłumianie blach działa mega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojtas195 napisał:

O ja Cię kręcę ależ to wygląda :o

W koncu ktoś zrobił e-blachy o wyglądzie akustycznych. Panie Kazimierzu szacunek ;) choć ciekawią mnie odczucia gry i glosnosc tych padów ;)

Jak pisałem sa dośc głośne i w domu się nie sprawdzą głownie scena ale pracuję nad wytłumieniem które nie będzie na zasadzie plastra z gumy bo to zabije cały urok talerza ale pogodzi funkcjonalnośc z wyglądem.To dopiero zajawka rozwojowego tematu.A odczucia z gry są mega.Nie da się z niczym porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda w rozmiarach 12" 14"16" kolory silver gold i colorfull.Sprzedaż ruszy za ok 2 miesiące.Cena-nie ustalona jeszcze ale jak u mnie, do przeżycia.:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film i jestem pełen podziwu i uznania. Jak do tej pory produkty p. Kazimierza mnie nie zawiodły, a jeżeli coś się działo to telefon do szefa załatwiał problem. Myślę że i te blaszki będą godne aby jeździły ze mną na każde granie. Ale zanim to nastąpi trzeba by je przetestować..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2018 o 10:28, Robert Serafin napisał:

Beda w rozmiarach 12" 14"16" kolory silver gold i colorfull.Sprzedaż ruszy za ok 2 miesiące.Cena-nie ustalona jeszcze ale jak u mnie, do przeżycia.:-)

 

Blachy wyglądają rewelacyjnie i rzeczywiście na scenę to będą pierwsza klasa:) Będzie się jeszcze lepiej prezentować niż Alesis Surge cymbals - dobrze by było jakby pod spodem nie było "Czarnych pudełek na gniazdo jack" tylko też w tym samym kolorze by nie psuło uroku :)

 

Mam jeszcze pytanie do Pana - jaki montaż talerzy pan rozważał? Byłoby świetnie jak będzie na rotation stopera rolanda tak żeby była zachowana inercja i talerz nie bujał się w każdą stronę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2018 o 09:04, xanjarek napisał:

 

 - dobrze by było jakby pod spodem nie było "Czarnych pudełek na gniazdo jack" tylko też w tym samym kolorze by nie psuło uroku :)

 

 

Nie ma czarnych pudełek psujących urok ..:-)

Talerze beda w rozmiarach 12"13"14"16". Dwustrefowe z choke(wszystkie a ride 3 strefy+choke.

46f64b1745bd69bbgen.jpgedaadfa1e5f1246bgen.jpgc6de04207ae94d74gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra :D Wygląda to obłędnie. Chyba wersja 1 (srebrna) rozdaje karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ostatnio (no, parę miesięcy temu) nabyłem używany zestaw DD z modułem Roland TD-6V.

Ogólnie bardzo dobra sprawa, jak na moje potrzeby.

Na początku bardzo fajnie grał, ale mam teraz 2 mankamenty:

  1. Przerywa mi sygnał w momencie uderzenia w Ride (dźwięk zaczyna się wydobywać, ale od razu go zrywa). Miałem to samo z Crashem, wtedy docisnąłem jacka gumką recepturką do triggera i problem tymczasowo został rozwiązany. W Ridzie jest niestety chyba większy problem, bo owszem widać zmianę przy gmeraniu kablem i wtyczką, ale nie da się tego ustawić na "dobrze". Kabel podmieniałem, bez efektu. Myślę, że to albo złącze, albo trigger. Ride jest 2-strefowy, czasem jest tak, że w miarę łapie uderzenie w większą powierzchnię, a w ogóle w główkę.
  2. Werbel zaczyna gubić uderzenia. Mam ustawioną dużą czułość, więc powinien łapać  (i łapał) właściwie każde dotknięcie. Niestety coś się psuje, bo dziś zacząłem grać i okazało się, że muszę uderzać mocniej, żeby każde uderzenie było odwzorowane. Jest to problem, bo mam na tapecie dynamikę gry czyli akcenty vs. duszki.

Pytania z mojej strony - czy to są jakieś znane problemy, na które jest proste lekarstwo (dokręcenie naciągu?), czy trzeba to wysłać do p. Kazimierza?

Dodam, że ani ze mnie elektronik, ani obeznany perkusista, bo dopiero raczkuję.

 

Pozdrawiam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Sers napisał:

Pytania z mojej strony - czy to są jakieś znane problemy, na które jest proste lekarstwo (dokręcenie naciągu?), czy trzeba to wysłać do p. Kazimierza?

Wszędzie trąbię że każdemu pomagam jesli [pojawiają sie problemy. Nie wazne czy na gwarancji czy po gwarancji.Przecież najlepiej wiem jak obchodzić sie z instrumentem który wykonałem..Podam na wszelki wypadek tel 501 630 411 dla ciebie przyjacielu i dla innych. Po co sobie utrudniac życie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki kontakt z p. Kazimierzem, parę dni i wszystko załatwione cacy, polecam! Teraz trzeba ograć sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...