Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i sie doczekaliśmy :D ten patent z pretem rozumiem że ma uniemożliwić obracanie się talerza? W wersji ostatecznej też taki będzie? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
39 minut temu, wojtas195 napisał:

ten patent z pretem rozumiem że ma uniemożliwić obracanie się talerza? W wersji ostatecznej też taki będzie? ;)

Pisałem aby nie zwracać uwagi na talerze...Pokazuję kontroler który jest niezależny , a talerze beda zupełnie inne i myslę że Was zaskoczą.Proszę o cierpliowśc.To nie dzieje się z dnia na dzień.też chciałbym już, ale życie nauczyło mnie cierpliwości w tych sprawach. Na razie kontroler.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że to tylko chwilowa cisza. Pan Kazimierz z pewnością pracuje nadal nad hi-hatem. Samo rozwiązanie techniczne myślę ze gotowe patrząc na film. Teraz pewnie do dopracowania zostały walory wizualne i czas na testy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 13.05.2018 o 15:48, wojtas195 napisał:

Myślę że to tylko chwilowa cisza. Pan Kazimierz z pewnością pracuje nadal nad hi-hatem. Samo rozwiązanie techniczne myślę ze gotowe patrząc na film. Teraz pewnie do dopracowania zostały walory wizualne i czas na testy

Prosze o cierpliwosć. Jestem przekonany że będziecie usatysfakcjonowani efektami "-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ja Cię kręcę ależ to wygląda :o

W koncu ktoś zrobił e-blachy o wyglądzie akustycznych. Panie Kazimierzu szacunek ;) choć ciekawią mnie odczucia gry i glosnosc tych padów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MVA   

Też jestem ciekaw poziomu głośności, a wytłumianie blach działa mega :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, wojtas195 napisał:

O ja Cię kręcę ależ to wygląda :o

W koncu ktoś zrobił e-blachy o wyglądzie akustycznych. Panie Kazimierzu szacunek ;) choć ciekawią mnie odczucia gry i glosnosc tych padów ;)

Jak pisałem sa dośc głośne i w domu się nie sprawdzą głownie scena ale pracuję nad wytłumieniem które nie będzie na zasadzie plastra z gumy bo to zabije cały urok talerza ale pogodzi funkcjonalnośc z wyglądem.To dopiero zajawka rozwojowego tematu.A odczucia z gry są mega.Nie da się z niczym porównać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mapex1   

Obejrzałem film i jestem pełen podziwu i uznania. Jak do tej pory produkty p. Kazimierza mnie nie zawiodły, a jeżeli coś się działo to telefon do szefa załatwiał problem. Myślę że i te blaszki będą godne aby jeździły ze mną na każde granie. Ale zanim to nastąpi trzeba by je przetestować..... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
xanjarek   
Dnia 22.05.2018 o 10:28, Robert Serafin napisał:

Beda w rozmiarach 12" 14"16" kolory silver gold i colorfull.Sprzedaż ruszy za ok 2 miesiące.Cena-nie ustalona jeszcze ale jak u mnie, do przeżycia.:-)

Blachy wyglądają rewelacyjnie i rzeczywiście na scenę to będą pierwsza klasa:) Będzie się jeszcze lepiej prezentować niż Alesis Surge cymbals - dobrze by było jakby pod spodem nie było "Czarnych pudełek na gniazdo jack" tylko też w tym samym kolorze by nie psuło uroku :)

Mam jeszcze pytanie do Pana - jaki montaż talerzy pan rozważał? Byłoby świetnie jak będzie na rotation stopera rolanda tak żeby była zachowana inercja i talerz nie bujał się w każdą stronę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 30.05.2018 o 09:04, xanjarek napisał:

- dobrze by było jakby pod spodem nie było "Czarnych pudełek na gniazdo jack" tylko też w tym samym kolorze by nie psuło uroku :)

Nie ma czarnych pudełek psujących urok ..:-)

Talerze beda w rozmiarach 12"13"14"16". Dwustrefowe z choke(wszystkie a ride 3 strefy+choke.

46f64b1745bd69bbgen.jpgedaadfa1e5f1246bgen.jpgc6de04207ae94d74gen.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta