Skocz do zawartości
kbl

PERKUSJA DLA POCZĄTKUJĄCEGO.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym brał mapexa, mobilniejsze te beczki się wydają i łatwiejsze w ustawieniu będą, gdyż mają płytsze tommy :smile: No i tańsze;) reszte kasy zainwestujesz w blacharke i zestawik piękny będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopiero zaczynam naukę na perkusji, grałam jak na razie nie długo, jednak na prawdę pokochałam to, więc myślę nad własnym sprzętem :).

Mam do wydania około 2500zł na pełny zestaw, choć nie chciałabym aż tyle wydawać gdyby nie było znacznej różnicy między perkusjami.

Moja wiedza jest praktycznie zerowa, dlatego zwracam się o pomoc.

Starałam się zorientować czytając na forum różne wątki, jednak jest tego tak dużo i tak wiele różnych opinii, że już na prawdę nie mam pojęcia.

Biorę pod uwagę i używane i nowe.

Bardzo bym prosiła o jakieś choć wskazówki w tym czego szukać a czego nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoru, na początku witam Cię na naszym forum. 2500 zł to już jest jakaś sumka, ale musisz się upewnić, że to nie jest czasem przejsciowe zakochanie, tzn po jakims czasie stwierdzisz, że to Ci się znudziło. Wg mnie nie warto kupować nowych bębnów szczególnie w tej półce cenowej, gdyż po zakupie cena ich spada prawie o połowę. Na początek bym polecił pad/werbel do ćwiczeń, a po jakimś czasie dopiero zestaw, wiem po sobie, że bardzo korci pograć na całym zestawie, gdy trzeba ćwiczyć podstawy, ale to już zależy od Ciebie. Zestawy za jakimi możesz się rozglądać na allegro to np. Pearl Export, Mapex Q/M, PDP fs, Amati. Jeśli coś znajdziesz daj to w tym temacie, lub http://www.perkusja.org/viewtopic.php?t=33076&start=2375 tam Ci doradzą czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://sklepmuzyczny.pl/produkt/gigmaker-fusion/445632926b519bd2787ee246047bfd35 co myslicie o tym, pragne se kupi perksje, której cena nie przekroczy 2000 zl, albo ta http://sklepmuzyczny.pl/produkt/dynamic-fusion/ef40c3cf966baec60516cd1091143e2b ale sie nie znam na tym pomocy ! czy ona znacznie się rózną między sobą, czy może tylko logiem, bo wolałabym tańszą, no ale jak jest jakaś do kitu to nie chcę ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba słabe prowo.

 

 

Zwróć uwagę, że Gigmaker nie zawiera w komplecie talerzy. Z resztą, tak jak mówili poprzednicy, ja bym się nie odważyła wypuścić trzech tysięcy na pierwszy zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, gram na perkusji już o dobrego roku ale nie mam własnego sprzętu i według mnie nadszedł moment żebym zakupił swój pierwszy zestaw. Standardowo budżet na pierwsze bębny to 2000 zł, szukam czegoś na prawdę dobrego bo mimo że to będzie mój pierwszy zestaw to miałem okazje grać na 3 zestawach i wiem i słyszałem jaka jest różnica. Podrzućcie jakieś link/propozycje zestawów używanych jak i nowych jakich mógłbym poszukać na własną rękę albo od razu kupić ;) Jestem otwarty na wszelkie propozycje i rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do kupna samego werbla aby móc ćwiczyć rytmy w domu. Czy ktoś byłby mi w stanie pomóc z doborem werbla podstawowego do ćwiczeń, i w rozsądnej cenie ?

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...