Skocz do zawartości
kbl

PERKUSJA DLA POCZĄTKUJĄCEGO.

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby na każde takie szybkie pytanie dawać szybką odpowiedź to forum dawno utonęłoby w śmieciach ;) Zuri, nie wiem czy Ty spałeś ostatnie kilka miesięcy, ale na forum, albo nawet w tym temacie 10 razy znalazłbyś odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów , to mój pierwszy post , mam pytanie.Mianowicie mam możliwość zakupienia poniższego zestawu

http://allegro.pl/item330663522_bebny_amati_duuzy_zestaw_warto_.html

 

za 500 zł z dodatkową drugą centralą , zauważyłem że to polmuz[na dole pisze sprostowanie] więc zdaje mi się że to jest nic nie warte...ale chciałem poznać wasze zdanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 500 zł za polmuza to za dużo... Obserwuj allegro, często za kwotę nieco wyższą można amati wyrwać a to już są przyzwoite bębny x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to tylko Floor tom ma polmuzowe lugi, jakaś nazwa jest na holderze ale nie musi to oznaczać, że tej firmy jest perka... Hmm, czy ja dobrze widzę, na centrali, werblu i tomie nie ma lugów, tylko obręcze trzymają się na "szpilkach"? (srednica chyba 6 albo 8, nie jestem tego w stanie na oko określic)... Ktoś sobie chciał zrobić efekt podobny do tego (imho)

yamaha_40th.250w.tn.jpg :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajordark, nie, to Ci doradzę. Bardzo ładna. Poczytałeś forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem , i właśnie ta perka rzuciła mi się w oczy. :))

Teraz mam nadzieje że dogadam się z właścicielem

 

Dogadałem się , perkusje będę mieć w ciągu kilku dni , kilka części do wymiany i to wszystko :)) Jeszcze talerze będe musiał zakupić , zapewne uderze tu na forum o porade ale to póżniej ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę był już wyczerpujący temat o Superstarze. Skorzystaj z opcji szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Amati to chyba najlepsze gary na początek (do tysiaka) ale ja poszukałbym mniejszego (tańszego) zestawu, a na przykład po remoncie tzn w lakierze. Amati jak najbardziej TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam perkusji zupełnie na początek i ostatnio natknęłam się na coś takiego:

http://allegro.pl/item474984132_zestaw_amati_tanio.html

Co o tym myślicie? Czy warto zaopatrzyć się w coś takiego na początek?

 

fajny amaciak, cena jak za taki duzy zestaw chyba dobra

ja osobiście nie brałbym aż tyle tomów na poczatek (4 i 2 bongosy), mam podejrzenie (albo slepy jestem) że 2 tomy sa identyczne:/... a do tego każdy prócz floor toma jest pozbawiony obręczy rezo jak i samych rezonansów

 

szukaj amati w cenie 600zł z rezonansami... na poczatek nie potrzeba tyle tomów; 3 w zupełności wystarczają

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do 1500 zł to polecam (nowe) Premier Olimpic + Evans G2. Sam jestem w posiadaniu takiego zestawu i pod mikrofonem oraz bez nagłośnienia bębny brzmią zawodowo, możecie wierzyć lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brzmią zawodowo, możecie wierzyć lub nie.

 

Brzmią b.dobrze jak na swoją cenę, ale nie zawodowo ;) To słowo raczej używa się w stosunku do nieco droższych zestawów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli do 1500 zł to polecam (nowe) Premier Olimpic + Evans G2. Sam jestem w posiadaniu takiego zestawu i pod mikrofonem oraz bez nagłośnienia bębny brzmią zawodowo, możecie wierzyć lub nie.

 

za taką cene brzmią zawodowo ?? za 1500 zł

ja nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za taką cene brzmią zawodowo ?? za 1500 zł

Jak umiesz stroić bębny i na nich grać to może to zabrzmieć zawodowo. Nie patrz na cenę panie kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za taką cene brzmią zawodowo ?? za 1500 zł

Jak umiesz stroić bębny i na nich grać to może to zabrzmieć zawodowo. Nie patrz na cenę panie kolego.

 

no tak pokaż mi jakieś bębny z jakiegoś sklepu lub na allegro dobre które brzmią zawodowo po dobrym stroju i na dobrych naciągach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srubka, nie bierz deep drums! Te bębny to porażka. Znacznie lepiej jak kupisz amati, a za pozostała kasę zmienisz naciągi, albo zainwestujesz w co innego. Z amati można bardzo dużo wyciągnąć, czego nie można powiedzieć o deep drums(sprawdzałem i naprawdę nic ciekawego- może to sprawa naciągów) imho amati jest najlepsze w półce<1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srubka Raczej sie nienada...lepiej dozbierac kase na cos lepszego...chociarz na to Amati...a jak masz cos wiecej moge Ci opchnac moj zestaw(Mapex qr5254)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 800 do wydania na caly zestaw wentualnie moge podciagnac do 900/1000. Ale za to chce kupic gary razem z blachami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...