Skocz do zawartości
kbl

PERKUSJA DLA POCZĄTKUJĄCEGO.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chce 1400 za qr5254 z ridem polmuza, hh paiste 402 i crash 18 B8 pro...No ale by CI braklo troche...;/ A mapex Mysle ze to dobry zakup jak na perkusje dla poczatkujacego...to jest moja pierwsza perkusja i nienarzekam na nia;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te bębny i mam na nie chrapke szczerze mowiac, ale czy zmieszcze się w 800 za całośc z blachami, koles zszedl z ceny 30zl jak narazie, wiec moze jeszcze zejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shdw

O to lepiej się osobiście kontaktować czym prędzej zanim ktoś Cię ubiegnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za taką cene(zreszta wszystkie nowe w takiej cenie) nie ma co sie spodziewac fajerwerkow.

 

"Zestaw blach w komplecie

-14" Hi-Hats

-16" Chris - Ride" co to(kto to) jest chris?? :lol:

 

popukac mozna, ale nie spodziewalbym sie duzej jakosci dzwieku, talerze do wymiany, naciagi tak samo(jezeli to ma cos z siebie wydobyc)

 

polecam zapoznac sie z ofertą kolegi torment888

oraz aukcją http://allegro.pl/item526764090_super_perkusja_amati.html

w temacie http://www.perkusja.org/viewtopic.php?p=143490#143490 . jezeli cena nie przekroczy 8 stow to dobry interes. za reszte mozna zainwestowac w biedniejsze blachy(beda i tak o niebo lepsze od tych co sa w tym taye)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blacy i stopa wiem ze do wymiany, a ta amati to 2 centrale nie sa mi potrzebne, pokombinuje z naciagami i mysle ze bedzie brzmiec w miare ok, zreszta to do nauki wiec koncertow raczej grac nie bede na tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem parokrotnie okazję opukać Orbitona i powiem, że jeżeli nie masz zamiaru na im gdziekolwiek występować publicznie, to po zmianie naciągów do nauki będzie całkiem niezły...

No, ale blacharka to od razu do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basix całkiem w porządku. I radzę trzymać się z dala od aukcji użytkownika MARLENKA08 - nigdy nie wiadomo, na co można trafić. :'P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.. mam następujęce pytanko; )

http://allegro.pl/item519052322_werbel_14_5_5_ciekawa_barwa_dzwiekowa.html

http://allegro.pl/item521667120_werbel_basix_neon_birch_14_probki_brzmienia.html

czy któryś z tych werbli będzie dobry na początek? czy to kompletny szajs :roll: ?

 

Bierz Basixa od Everxfrosta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item525508486_peavey_international_ii_okazja.html cos takiego

http://allegro.pl/item515734191_perkusja_taye_orbitone_black.html takiego

http://www.perkusja.org/viewtopic.php?p=143835&sid=d8d9998e69f0c801ba2913018a0bacba#143835 a moze cos takiego

ktore lepsze na poczatek?? chce sie zmiesci w 1000 z blachami( moga byc byle jakie na pocztaek do puknia tylko) hardwarem no i bebny oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A amati niedobre? Musisz kupować bębny firmy która robi piece;p za 5 stow możesz kupić całkiem fajny set, wyremontować go, lub nie, do tego kupić talerze amati(nie są takie złe- dużo lepsze od tych współczesnych dokładanych do zestawów z najniższej półki) i jakąś 1 lepsza blaszke(sabiana b8 może). Nie warto kupować nowego, w takiej cenie. Żeby cokolwiek grało, trzeba do tego dołożyć drugie tyle, albo co najmniej połowę tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Czy mnie wzrok nie mydli?! Tam jest zildjian k custom? Ten talerzyk jest wart więcej niż cały zestaw w licytacji... O ile to jest autentyczny zildjian k custom w dobrym stanie... Ta druga amatka bardziej do mnie przemawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie wzrok nie mydli?! Tam jest zildjian k custom?
Z tego co widze to Masz racje...kurde oplaca sie;D Kupujesz niby talerz a zestaw gratis:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wziął ten zestawik w kup teraz, mógłbyś wystawic tego ride na allegro i zakup by Ci sie zwrócił po części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zalicytuje, ale rzeczywiscie to okazja, dzieki za rady chyba trafilem w to co mialem, ale jakby ktos cos znalazl to dajcie linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. Moja 11 letnia córka zaczęła naukę gry na perkusji (inne instrumenty ją nie interesują). Musimy kupić perkusję do ćwiczenia, ale nie jestem zdecydowana czy elektroniczną czy akustyczną. Mieszkamy w bloku i z jednej strony pasowała by elektroniczna. Ale na początek nie chcę wydawać dużo pieniędzy, a elektroniczną używaną kupić przez allegro to chyba ryzyko, że może być uszkodzona (chyba, że będzie ogłoszenie ze śląska czy poprostu z okolic Bielska-Białej). Z drugiej jednak strony, jak np. za 1 -1,5 roku będzie jej dobrze szło, to może np. zagrać w szkole na jakiejś imprezie (mam na myśli np. talenty szkolne, a nie jakieś disco :roll: ) to lepsza by była akustyczna. Czytając wasze Posty, widzę, że większość z was jest naprawdę dobrze zorientowana w tym temacie. Doradźcie mi co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shdw

Jak wylicytujesz za 800zł to nawet nie po części, a prawie w całości Ci się zwróci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Janino. Proponowałbym z tym poczekać. Jest dużą szansa, że córka "złapała bakcyla" jednak istnieje jeszcze większe prawdopodobieństwo, że to bardzo szybko minie. W takiej sytuacji, gdyby zdecydowała sie Pani na zakup, zostałaby Pani z bębnami w którymi nie wiadomo co zrobić, zajmują miejsce, a wydało sie na nie niemało. Jeżeli jednak jest Pani pewna, że zakup jest konieczny, to proponuje(tak jak większości początkujących) kupić używane amati i jakiś podstawowy, tani set blach(może meinl hcs). Córka na pewno nie wykorzysta pełnych możliwości tego zestawu, a będzie on dość dobry na początek. Takie rozwiązanie polecałbym gdyby była możliwość wykorzystania w tym celu jakiegoś pomieszczenia(wyciszonego) w którym młoda perkusistka nikomu nie będzie przeszkadzać. Jeżeli takiego miejsca nie można zapewnić, lepiej zdecydować sie na perkusję elektroniczną. Można kupić taką w miarę przyzwoitej cenie na allegro(zależy od okazji). Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomoglem.

 

[ Dodano: 13-01-2009, 00:19 ]

Zapomniałem sie spytać. Zaczęła grę na perkusji, czyli gra w szkole? Czy wogóle gra na jakimś zestawie? Bo jeżeli tak, to chyba nie opłaca sie wydawać pieniędzy, tylko ćwiczyć na tym zestawie na którym uczy sie grać(ja sam swój własny instrument kupiłem po 4 latach grania, dotychczas grałem na szkolnym). Może uda sie go wynająć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...