Skocz do zawartości
Danny

Millenium MPS-750X Problem z hi-hatem

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mam ten zestaw ale hi-hat to totalna porażka, po prostu nie działa prawie zupełnie, gubi szybkie uderzenia, nie otwiera się jak powinien pomimo ciągłej kalibracji... Zgłosiłem reklamacje, thomann wysłał mi nowy moduł i to samo. Czy ktoś ma ten zestaw i dał radę to ustawić??? Help !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O człowieku, coś mi się wydaje że to "tak ma". W moim alesis turbo mesh kit werbel od nowości nie reaguje na szybkie dwójki albo kilka odbić pałki w szybkim tempie szczególnie gdy są delikatnie zagrane. Kontroler stopy też "potrzebuje czasu na reakcje"dwa, trzy szybsze uderzenia nie wchodzą w grę. Muszę pozwolić mu za każdym razem wrócić do pozycji wyjsciowej;pedał na samej górze sprężyna rozluzniona. Chyba musisz wziąć pod uwagę że podobnie może być z twoim hi hatem. Jak Ci się chce użerać z thomanem to się użeraj. Może w końcu zacznie działać poprawnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski perkusista ale Alesis turbo mesh kit nie cieszy się dobrymi opiniami, z resztą to raczej jest "zabawka" dla dzieci więc to mnie zupełnie nie dziwi. Natomiast Millenium MPS-750X to raczej miał być bardziej profesjonalny zestaw ale nie da się na tym grać ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz? Prawie nie ma różnicy.dostałeś nowy moduł i dalej to samo? Odeślij hi hat może mechanika zawodzi. Poważnie sam miałem kupić trochę droższego elektryka ale nie ufam tym "zabawkom" dlatego kupiłem mesh kit. Nawet jak się popsuje ni będę bardzo żałował - takie było założenie. Poza tym używam go tylko do ćwiczeń i żeby mi żona nie strugala kołków na głowie że uszy ja bolą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...