Skocz do zawartości
naharem

yamaha stage custom czy mapex M

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... a jaka yamaha poniżej nazwa_drewna Custom zjada Mapexa Pro M ? Pytam, bo nie orientuję się w produktach Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naharem(Piegi) - oba sprzety sa od spoko ludzi i obaj o tym wiemy :) Ale kolorystycznie jest Mapex lepszy :P

PS.pozdro dla Eryka.

PS.2 jak tam wasza stronka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu...

Gram na stage custom standard (zestaw dosyc stary, ale o tym dalej), moj kupmel ma Mapexa M.

Yamaha SC ma bardzo dobrze brzmiace cantrale i werbel, z kolei wg. mnie (a przynajmniej moje) tomy brzmia slabiej od M (nie wiem, moze jest to spowodowane tym, ze moja yamaszka nie jest juz pierwszej molodosci).

Natomist werbel i centrala Mki sa bardzo slabe.

Dylemat... mialbym na Twoim miejscu.

Ale i tak zbieram na Mapex Saturn:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

expertem w małpexach nie jestem

ale wydaje mi sie iż tam jakość klonu jest bardzo ładnie w proporcji do ceny

czyli takie nieco poniżej semi pro

 

niestety prawda jest okrutna bembenki zaczynaja brzmieć zawodowo dopiero tak od ceny 4000/5000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten klon w mapekise jest pochodzenia chińskiego.

A przy yamaszce jest selekcjonowana brzoza (chyba).

 

btw. chyba zaczynam kończyć myśl o rewolucji mapeksowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja mam z machoniu, o ile mnie pamiec nie myli to z filipinskiego... i w morde, wcale sobie go nie chwale!!

PS. Bylem dzisiaj z kumplami w rock 'n roll w Katwicach, i kurcze takie Oak Custom za 4000zl, a w moje gary wladowalem drugie tyle:/ Co ta sprawiedliwoscia na tym swiecie?!:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram na stage custom standard (zestaw dosyc stary, ale o tym dalej), moj kupmel ma Mapexa M.

Yamaha SC ma bardzo dobrze brzmiace cantrale i werbel, z kolei wg. mnie (a przynajmniej moje) tomy brzmia slabiej od M (nie wiem, moze jest to spowodowane tym, ze moja yamaszka nie jest juz pierwszej molodosci).

Natomist werbel i centrala Mki sa bardzo slabe.

Dylemat... mialbym na Twoim miejscu.

 

to najbardziej konkretna odpowiedz w calym temacie :/ reszta odp to jedna wielka kaszana i gadanie o niczym :/

mowiac szczerze mam podobny problem kupic SC czy ProM :| prosze o konkretna odpowiedz... nie patrzac na to ile gram jak gram i powiedzmy co gram... konkretnie: wybralbym XXX dlatego ze... i tyle :) bede wdzieczny za odp :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylemat. Co kupić Mapexa M czy Yamhe Stage Custom w tej samej cenie.

 

http://allegro.pl/item415745008_sliczna_czarna_yamaha_stage_custom_12_13_14_16_22.html

To Yamaszka

http://www.allegro.pl/item417635840_mapex_m_birch_pokrowce.html

A to Mapex.

Prosze o konkrety, piszecie co byście brali na moim miejscu. A może byście czekali dalej na jakąś okazje? Prosze o szybkie i konkretne Odpowiedzi. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...