Skocz do zawartości
PrzemAs

Lars Ulrich

Rekomendowane odpowiedzi

Osca,Małysz jest kims kto powygrywal to co mial powygrywac,wszyscy sie cieszyli,on wygrywal,wygrywal,wygrywal ,no,ale wszystko sie kiedys konczy.Jak wiadomo ostatnio spadek formy i no,juz nie skacze tak jak kiedys:P Ale,swoje odbebnil,wygrywal,zasluzyl sie i spokoj,nie ma co go krytykowac ,ze teraz nie skacze tak jak kiedys,nie wygrywa etc.

To samo z Larsem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co innego napisac ze sie nie podoba a co innego ze jest żenująca

NIE to that, oraz wszystkich czepiających się tego stwierdzenia.

Powiedział żenująca. Żenująca dla niego. Żenująca, bo nie tego się spodziewał. Żenująca, bo oczekiwał czegoś znacznie lepszego. PO PROSTU. Mi się ta płyta podoba, a jednak go rozumiem. To chyba nie takie trudne. Albo...

 

A Lars? Nie podoba mi się jego gra, oceniając go jako perkusistę. Jako członek zespołu ok, ale nie perkusista.

 

I co? Zjecie mnie? A może mam argumenty podać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba sie jego gra oceniajac jako perkusiste, ale podoba Ci sie jego gra oceniając członka zespołu. Zapewne wiekszosc z was nawet nie wie o tym ze Ulrich jest głównym kompozytorem utworów metallici :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co jedno ma do drugiego? Niech i nawet jeszcze zacznie śpiewać. Nie zmienię zdania, bo niby co to ma do rzeczy?

Widzę, że do tego co juz wyłożyłem na tacy sie nikt nie przyczepi. Ale juz do opinii linijkę dalej i owszem. A jak! Forum to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że Kupicha z Feela wymyślił chwyciki gitarowe do "Jak Anioła Głos"... I?

 

 

Pinokio musimy się kiedyś spotkać na koncercie i wlać do gardła pokojowy napój norweskich indian (Vótka). Byśmy się dogadali. HaHA!

 

Co do Larsa.... Zrywam z tym tematem bo mi tylko ciśnienie skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tak samo, a jedno ma to do drugiego ze dobry perkusista wdg mnie to nie ktos kto zasuwa na garach jak dzikus, tylko ktos kto wymysli cos na nich ciekawego, cos swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz uczysz sie po to zeby sporo umiec i pozniej z tego korzystac w tworzeniu materiału, ale jezeli ktos nie jest jakims pro a wymysla zaj*biscie dobre rytmy to on jest dla mnie prawdiwym perkusista ;) Tak przynajmniej ja to widze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, a wypasiony rytm z Master Of Puppets?:

 

H |O O O O O O O O|

S |= = O = = = O =|

B |O = = = O = = =|

 

Buhahahahaha :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie ponosi jak tu czytam te wszystkie szyderstwa z Larsa, nie żebym go bronił ale patrzeć na to nie moge jak połowa forum naśmiewa sie z niego a sami tłuczecie po garażach i tylko pozazdrościć możecie zrobienia takiej kariery, mozliwosci grania przez tyle lat i trzepania niezliczonej ilości pieniędzy z koncertów. Śmiejecie sie z gry larsa czy Master of Puppets przykładowo ? nosz patrzcie jakie MISZCZE tu na forum siedzą, założe sie ze na pewno z wami za perkusją te utwory zabrzmiały by miliard razy lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie Lars ma w sobie to coś i nie widzę nikogo innego na jego miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, a wypasiony rytm z Master Of Puppets?:

 

H |O O O O O O O O|

S |= = O = = = O =|

B |O = = = O = = =|

 

Buhahahahaha :badgrin:

 

No widać świetny muzyk się wypowiedział, radzę pierw sie nauczyc grac i wyostrzyc sluch bo rytm jest zupelnie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale jestem ciekaw jak większość szyderców - prześmiewców zagrało by większość numerów z Master Of Puppets lub ...And Justice For All ze szczególnym naciskiem na tą ostatnią...?

Nie uważam że Lars jest wybitnym bębniarzem - ale szacunek za to co zrobił mu się należy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co unosić panowie . Jak komuś się nie podoba gra Ulricha (w tym także i mnie) , to jest to jego sprawa i nie ma sensu dopytywać się o powody . Każdy ma inny gust - jeden ceni bębniarza za umiejętności a inny za gwiazdorstwo . Fanem drugiego wariantu nie jestem więc Lars dla mnie nie istnieje - proste . Lubię kilka kawałków "M" ale bez przesady , elementów mistrzowskich nie dostrzegłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry nie jest, tym bardziej, że na starość marnieje (upraszczanie Battery i podwójna stopa w One) ale zrobił co miał zrobić, ma swój kontrowersyjny styl. mam do chłopa szacunek ale nie jest moim idolem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste że mistrzem nie jest, ale wysmiewanie sie niektorych osób uważających sie chyba za wirtuozów jest troche dziecinne :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie porównania wasze jazzowych perkusistów do Larsa. To nie tak półka i tak nie można porównywać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie porównania wasze jazzowych perkusistów do Larsa. To nie tak półka i tak nie można porównywać!

A gdzie tu coś ktoś porównywał bo nie mogę znaleźć?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie porównania wasze jazzowych perkusistów do Larsa. To nie tak półka i tak nie można porównywać!

Buhahahahahahaha dokładnie. Z tobą to sie zgodzę w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...