Skocz do zawartości
Kiepski perkusista

Anatolian, mustafa ibrahim, soultone, amedia

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie! Napiszcie coś o tych talerzach. Nic nie wiem i powiedzmy że nie ufam próbkom z youtube. Szczególnie o większych ridach a również o crash i hi hat. Chciałbym poznać wasze opinie zanim polecę do sklepu. Może ktoś gra/grał na takim sprzęcie i podzieli się wrażeniami. Będę wdzięczny za odzew. Nie zostawiajcie mnie z tym samego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie najlepiej będzie jak polecisz do sklepu. Znajdź gdzie mają tego najwięcej i potestuj. 
Z tego co widzę to Mustafa Ibrahim ma tego samego dystrybutora co Anatolian więc historia z tą firmą może być taka sama - ze wszystkimi plusami i minusami. 
Amedia jak wiadomo to blachy z niższej  kategorii niż np. Istanbul Agop/Mehmet. 
Soultone są w Polsce praktycznie niedostępne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Śląsk. Chętnie z Tobą pojadę testować. W razie czego ja wspólnie z rodzinką Cię przenocujemy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję gościnny! Zmieniłem trochę koncepcję. Kupię używane w okolicy i zostanie mi na nowe naciągi! Wybór chyba padnie na amedia ancyra ride 20 prawie połowę taniej niż w sklepie. Owszem zlamalem zasady i odsluchiwalem próbki z youtube, ale nie mogę się doczekać. Poza tym u faceta z ogłoszenia dokładnie go opukam. Mam jeszcze w okolicy hi hat amedia vigor rock, trochę mniej mi pasuje (bo poluje na dervish) ale też mam możliwość odsłuchu na miejscu i znowu prawie połowa zostaje w kieszeni. A to co mi zostanie prawdopodobnie przeznacze na Evans claftone i będę bardzo zadowolony! (jeszcze na jakieś duperele mi starczy;sprężyny do werbla, uchwyt do hi hatu). Jeszcze raz dzięki za propozycję i odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze myślę o tym co napisałeś o amedia, kurde, zastanawiam się. Mi się dervish podoba strasznie ta ancyra też. A zresztą pojadę do gościa i pogram, posłucham najwyżej nie kupię i szukam dalej. Nic na huzia juzia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, powiecie że jestem narwany, zamiast czekać na porady to kupuje. Ancyre kupiłem. Zobaczymy jak się będzie sprawować. Jeszcze hi hat;vigor rock (też muszę się targować) i będę zadowolony. Potem podskocze do prodruma po clalftone. Przynajmniej naciągi mogę sprawić sobie nowe. Chyba dobrze zrobiłem.

IMG_20201008_162207.jpg

IMG_20201008_162150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calftony to bardzo miłe naciągi. Takie cienkie, że mają niby pękać po tygodniu a u mnie na werblu już ponad rok trzyma. 
Życzę zadowolenia z Amedii :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...