Skocz do zawartości
Michał.Dw

Zildjian Z Custom DYNO BEAT HH 13"

Rekomendowane odpowiedzi

opcja szukaj sie kłania. :roll:

 

To zawodowe, bardzo grube blachy (grubsze od zwykłych Z-etek), głośne, przeszywające i dzwięczne do ostrej muzy, pewnie chodzi ci o te z allegro.

Gdybym w tej chwili dysponował odpowiednia kwotą, nie zastanawiałbym sie ani chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piaszczyste blachy, wystarczy posłuchać koncertu Metallicy i wiadomo jak brzmią. Również zakochany w nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo piaszczyste blachy, wystarczy posłuchać koncertu Metallicy i wiadomo jak brzmią. Również zakochany w nich

Ulrich gra na czternastce... Znowu piszesz pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o model, a to chyba nie są całkiem inne blachy.... Czepiasz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam hi hat 13 skladajacy sie z k top i z custom dyno beat bottom

tworza megajasna pare ;] ztka jest ciezka gruba, praktycznie nie do zdarcia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe połączenie, z tego co wiem to bardzo popularne ;)

Jak na moje ucho tak, są piaszczyste, a jeden cal całkiem brzmienia nie zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na moje i ucho i na ucho facetów, którzy redagowali opisy produktów na stronie zildjian.com, o zetkach można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że są piaszczyste. Może warto zainwestować w bagietki i zadbać o higienę uszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne skojarzenia,według mnie mają takie piaszczyste. I bagietki nic nie mają do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :lol: :lol: o zgrozo...

Może się mylę, ale oglądałem trochę koncertów metallicy i odniosłem takie wrażenie co do tych blach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo,

 

blaszki o ktore pytasz sa jasne, dzwieczne, ostre w brzmieniu. Z racji tego ze dyno beat to naprawde kawal gruuuuuuubej blachy to brzmia wysoko, a z racji rozmiaru dodatkowo krocej wybrzmiewaja od 14".

przez pewien czas posiadalem K/Z 13" ze spodem Z dyno beat, ale wydawala mi sie zbyt krotka w brzmieniu i zbyt ostra do muzyki ktora gram. Z tego powodu dokonalem zamiany z kolega na 14" new beat. Po kilku miesiacach kolega chcial sie "odmienic" ;-)

dlaczego o tym pisze? dlatego, ze uwazam, ze tak gruba 13" blacha niekoniecznie moze Ci sie spodobac. najlepiej gdybys przed zakupem mogl sprawdzic jej brzmienie!

 

serdecznie pozdrawiam,

Jacek

 

P.S. jesli dobrze kojarze to chyba Maciek Starosta (Ślimak) uzywal takiej blachy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mi odpowiada ta blacha, ponieważ szybko się nie zmasakruje, a nawet ładnie brzmi. Wole cięższe klimaty i jednak bym wybrał 14 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja(zz)centy Zgadza sie, na 13" Z Custom Dyno gra Pan Slimak. Powiem na 99% ze nagrywal na min "Verses Of Steel" (Acid Drinkers), zachecam do wysluchania, swietny album.

 

Jestem w posiadaniu Z Custon Dyno Beat, tylko o wymiarze 14 cali.

To bardzo ciezkie talerze. Powiesilem kiedys ten 'Hat na statywie DW9500 i jego maksymalnie napieta sprezyna miala bardzo wielki problem z uniesieniem gornej blachy, przez co gra byla bardzo nieprzyjemna (niby DW takie solidne...), za to Iron Cobra radzi sobie w tymi talerzami bez problemu.

 

Brzmienie jest piekne, glosne i ostre. Mysle ze bez problemu sprawdzi sie tam gdzie jest mocno i szybko: Metal, PunkRock, HardRock, HardCore, ale jesli chcesz grac Bluesa, to trzeba sie nauczyc go obslugiwac, Chaltury - nie polecam, probowalem i musialem zalozyc cos bardziej uniwersalnego czyli Avedisa New Beat'a :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel w/w hihatu (mam dokładnie 13") mogę napisąć,że są szkliste jak cholera i z piachem mają niewiele wspólnego,dzwięk jest przeszywający do granic mozliwości i jeśli się gra bez stoperów,słuchawek to ból głowy murowany:) niemniej blaszki zabijają...tak na marginesie będe chciał sprzedać ten hihat (stan BDB+) tak samo ride,Power ride 20" z-cutom (stan BDB) blaszki bez keyhola i pierdoł po 600 zł za sztukę,przy kupnie kompletu 100 zł rabatu...zło:) jak coś na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hi-hatu Ślimaka to zdaje się , że na dole miał A Custom jakiś, ale nie jestem pewny.. Góra to owszem 13" Dyno Beat Z Custom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...