Skocz do zawartości
Kiepski perkusista

Emad Evans.

Rekomendowane odpowiedzi

No. I tak: po zakupie amedia ancyra, rajda dwudziestocalowego i nowych naciągow calftone na tomy i Evans genera dry na werbel, bęben basowy mi "zdechł". To co się chwaliłem tym calftone na centralke to o dupe rozbić. Nagle rajd i te nowe naciągi sprawiły że centrala nie"gada"juz tak oszalamiajaco.Stroje ją tak i siak i nic. I co? I przy okazji kupiłem se Evans emad. Długo radziłem się sprzedawcy pytajac:co ja teraz biedny pocznę? Bęben nie brzmi i nie da się na nim grać, wogule nie pasuje do reszty-żale się sprzedawcy na co on mowi;jest na to rada! I poleca mi zakup emada. Oglądam towar ze wszystkich stron, jakieś udziwnienia w postaci ringu wytłumiającego.... Kupiłem, założyłem, calftone na rezonans... I GADA JAK TRZA. pozbylem się wreszcie drażniącego przydzwieku ;jakby skaczacego gumiśa-boooouuummm. I jest fajnie. Taka to historia Evans emad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z Emadem jest jeden - każdy bęben na nim brzmi tak samo. Czy dobrze, to już indywidualna sprawa. Zdecydowanie lepsze (jak dla mnie bezkonkurencyjne) efekty dają O-Ring Floki od firmy Palisso. Polecam sprawdzić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolonym użytkownikiem Emada2- w końcu wyjąłem z BD wszystkie gąbki, poduszki i takie tam inne :)

Słabo Ci gada przy nagrywaniu pod mikrofonem? Czy że tak powiem "na ucho"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gada głuchym basem z mlaśnięciem, nie wiem czy dobrze opisałem, poprzednie naciągi których używałem wydawały dźwięk a ten emad to jak syntezator.troche taki tandetny,czy jak to powiedzieć,taki bez wyrazu. na nagraniach bo  na żywo to ciężko stwierdzić bo akustykę mam do bani w pokoiku i samego uderzenia nie słyszę tylko pogłos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...