Skocz do zawartości
Kiepski perkusista

Pulse devotee circle hi hat

Rekomendowane odpowiedzi

Takie blaszki wybrałem zamiast tego vigor rock shiny series. Całkiem co innego. Stop chyba b 20. Maszynowa produkcja i dużo tańsze. Chińskie. Ale ze wszystkich które odsluchalem  the best for me. A propos tureckich talerzy mam taką teorie;ich ręcznie kute talerze i linie produkcyjne które można zobaczyć na YouTube - czy aby nie są produktami takimi jak pseudo rękodzieło artystyczne dostępne w sukiennicach w Krakowie albo oscypki w okolicach nowego Sącza albo Rabki? Poza tym kilku Turków klepiących te talerze na potrzeby reklamy na YouTube kojarzy mi się z podobną sytuacją w firmie gdzie pracuje, tam na potrzeby krótkiego reportażu dla telewizji w dwa dni przygotowano linie produkcyjną foteli które w rzeczywistości były produkowane w innej firmie odległej o 300 km. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski....podziwiam Twoje teorie! :D 
Sprawa z ręcznie robionymi blachami - mówię o Istanbulach Agop/Mehmet - wygląda tak, że w jakiejś tam mierze jest to rękodzieło ale na końcu jest kontrola zgodności brzmienia ze wzorcem (podpis kolesia wewnątrz talerza) i są blachy, które odpadają. 
W przypadku Anataliana lub Amedii (Amadia z pewnością) chyba tak nie ma bo różnice w tych samych modelach potrafią być bardzo duże.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...