Jump to content
Sign in to follow this  
Kiepski perkusista

Pulse devotee circle hi hat

Recommended Posts

Takie blaszki wybrałem zamiast tego vigor rock shiny series. Całkiem co innego. Stop chyba b 20. Maszynowa produkcja i dużo tańsze. Chińskie. Ale ze wszystkich które odsluchalem  the best for me. A propos tureckich talerzy mam taką teorie;ich ręcznie kute talerze i linie produkcyjne które można zobaczyć na YouTube - czy aby nie są produktami takimi jak pseudo rękodzieło artystyczne dostępne w sukiennicach w Krakowie albo oscypki w okolicach nowego Sącza albo Rabki? Poza tym kilku Turków klepiących te talerze na potrzeby reklamy na YouTube kojarzy mi się z podobną sytuacją w firmie gdzie pracuje, tam na potrzeby krótkiego reportażu dla telewizji w dwa dni przygotowano linie produkcyjną foteli które w rzeczywistości były produkowane w innej firmie odległej o 300 km. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiepski....podziwiam Twoje teorie! :D 
Sprawa z ręcznie robionymi blachami - mówię o Istanbulach Agop/Mehmet - wygląda tak, że w jakiejś tam mierze jest to rękodzieło ale na końcu jest kontrola zgodności brzmienia ze wzorcem (podpis kolesia wewnątrz talerza) i są blachy, które odpadają. 
W przypadku Anataliana lub Amedii (Amadia z pewnością) chyba tak nie ma bo różnice w tych samych modelach potrafią być bardzo duże.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...