Skocz do zawartości
Kebe

Tomasz Goehs

Rekomendowane odpowiedzi

No więc to chyba pierwszy polski perkusista w spisie.... może większość z Was nie zaliczy go do tych "naj" ale moim zdaniem Pan Tomek doskonale się sprawdza na swoim stanowisku i jak dla mnie to gra świetnie. Na Nim trochę wzoruję swoje postępowania za bębnami :)

 

a Wasze opinie ?:>

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze jak Goehs nie ma lustra to nie gra koncertu :), zauwazcie kiedys na koncercie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

po co to lustro? odpowiedzcie mi na priv, żeby nie zaśmiecać.

 

No coż, Goehs, dobry bednarz. Gdyby nie nagrania kultu, bym go nie usłyszał.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak patrzysz w lustro to dokladnie mozesz obserwowac swoja postawe, sposob trzymania palek etc etc. podobno dobry sposob nauki. kilka osob mi to polecalo juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam przyznać racje apropo patrzenia w lutro (postawa) ponieważ sam znam dobrze Tomka :) I powiedział mi o tym :)

Na jego ostatnim koncercie w spodku nie mial on lustra :) Gdy grałem na jego bębnach podczas próby kultu zauważyłem, że niema lustra :)

Wtedy sie go zapytalem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak patrzysz w lustro to dokladnie mozesz obserwowac swoja postawe, sposob trzymania palek etc etc. podobno dobry sposob nauki. kilka osob mi to polecalo juz
]

 

Masz rację - jest to dobry sposob NAUKI !! Więc ja nie bardzo kumam po kiego grzyba grac z lustrem koncerty ? Skoro nauczę sie dobrze trzymać pałki, dobrej postawy - przy pomocy lustra - to chyba nie jest mi to potrzebne podczas koncertu... :/ Nauka to nauka a koncert to koncert. Ja czasem sobie ćwicze w majtach bo mi wygodnie ale to nie znaczy że bede gral tak koncerty...

Po prostu wydaje mi sie ze jak wyćwiczę sobie odpowiednią postawę przy grze z lustrem to "wejdzie mi ona w krew" i juz bede zawsze tak grał, czasami tylko sprawdzając ją podczas ćwiczeń...

 

 

 

Muszę wam przyznać racje apropo patrzenia w lutro (postawa) ponieważ sam znam dobrze Tomka :) I powiedział mi o tym :)

Na jego ostatnim koncercie w spodku nie mial on lustra :) Gdy grałem na jego bębnach podczas próby kultu zauważyłem, że niema lustra :)

Wtedy sie go zapytalem :cool:

 

Sory ale ja nie kumam co chciałeś napisać :/

 

[ Dodano: 18-11-2006, 22:23 ]

Dodam jeszcze ze dzisiaj gadałem o tym kolesiu z kumplem i dowiedzialem sie że byly takie jazdy z tym pałkerem, ze bez lustra nie chciał wogóle grać ! Trzeba bylo lustro skombinować . No to to juz jest dla mnie przegięcie pałki... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na pewno dobrm pałkerem, sprawnym technicznie, choć dla mnie numerem 1 w Kulcie jest ś.p. Andrzej "Sczota" - jego gra miała to coś, tchnął swoją duszę w muzykę Kultu, ale Tomasz jest jego godnym następcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze dzisiaj gadałem o tym kolesiu z kumplem i dowiedzialem sie że byly takie jazdy z tym pałkerem, ze bez lustra nie chciał wogóle grać ! Trzeba bylo lustro skombinować . No to to juz jest dla mnie przegięcie pałki... :/

 

Tak, ten "koles" jest faktycznie kiepski skoro nie gra bez lustra...

Zenujące pisać tak o bebniarzu, który jest w absolutnej czolowce polskim bebniarzy rockowych i metalowych.

 

Bardzo lubie styl gry Goehsa, mocno, baaardzo rowno, dynamicznie i efektownie. No tak,ale jest kiepski, bo nie potrafi zagrac bez lustra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goehs jest świetny, ma fajny groove co bardzo dobrze słuchać na płytach KNŻ, zwłaszsza 'La Muerte' i koncertówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba. Szczególnie w 2Tm2,3 na płycie 888 :) Chociaż nie można jasno stwierdzić kto gra co - On czy Stopa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Woodstocku kto grał z Tymoteuszem? Chyba ani Goehs, ani Stopa, tylko ślimak, mylę się?

 

A to, czy Goehs gra z lustrem, czy nie, to sprawa drugorzędna, podobnie jak to, czy Doc się zaćpał czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się podoba. Szczególnie w 2Tm2,3 na płycie 888 :) Chociaż nie można jasno stwierdzić kto gra co - On czy Stopa. Pozdrawiam.

 

Goehs gra w numerach:

1.SŁOWO

2.WOJNA

3.HOMILIA

4.MIŁOŚĆ

 

 

A na woodstocku gral Slimak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę wam powiedzieć, że goehs grał przez 17 lat z lustrem. Lecz jak sam mi powiedział, że '' podczas grania człowiek nie skupia się na słuchaniu, ale bardziej skupia się na patrzniu w lustro '' Więc już ni gra z lustrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ten "koles" jest faktycznie kiepski skoro nie gra bez lustra...

Zenujące pisać tak o bebniarzu, który jest w absolutnej czolowce polskim bebniarzy rockowych i metalowych.

 

Bardzo lubie styl gry Goehsa, mocno, baaardzo rowno, dynamicznie i efektownie. No tak,ale jest kiepski, bo nie potrafi zagrac bez lustra....

 

Ustalmy:

 

Bardzo mi się podoba styl grania tego pana, respect za umiejętności! Można tylko podziwiać!

 

Po prostu chciałem tylko powiedzieć o drobnym fragmencie, pewnym incydencie, jaki miał miejsce - mianowicie w sytuacji, gdy nie było lustra na scenie ten pan nie chciał zagrać koncertu. To wszystko. Nie umniejszam jego umiejętnościom! Ocenę tej sytuacji pozostawiam innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem Tomka w Music Store w poznaniu jak czekałem na załatwienie wszystkich papierków potrzebnych do kupna :) Bardzo sympatyczny człowiek, stukający wszystkim we wszystko co tylko się dało. Chciał mi opchnąć Eliminatora :D

 

Dzięki jego opinii pozbyłem się wszelkich wątpliwości co do kupna swoich bębnów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi tłumaczył, że lustro pozwala na koncentrację w czasie gry. Nie oceniam , nie wiem co naprawę legło u podstaw tej koncepcji. Kontrowersyjne i tchnie narcyzmem, ale... Wolę Ślimaka, choć on sam zapewnia, że Goehs jest lepszy technicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem niedawno Tomka Goehs'a w Music Store. To bardzo miły facet, mądry, utalentowany a przy tym skromny jak nie wiem kto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dw'owskim collectorze, ale moge być w błędzie. o blachach nie wiem nic pozatym, że hh mi się bardzo podoba, ride też, a chinka nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jesien jest bardzo pechowa, bo ani na koncert Kultu ani na zlot forum kasy nie mialem/ nie bede mial :(

 

 

ale nakoncertowych bootlegach, jakie posiadam (bardzo ladna jakosc;) ), dw brzmią wyśmienicie, werbel dość sucho i ostro, zupełnie inaczej niz za czasow plyty "muj wydawca", ale tez ciekawie. tomy brzmia cieplo i selektywnie. blachy - tez ladnie i uscisne dlon temu, kto powie, jakie to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...