Skocz do zawartości
Kebe

Tomasz Goehs

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym zobaczyć jak grał z Turbo, czy Wolf Spider

znalazł ktoś coś może...?

 

poszukaj na Youtube pewnie są jakies klipy z Metalmani. na ostatnim koncertowym wydawnictwie Turbo są stare klipy gdzie jeszcze tłucze na rozklekotanej Amatce. bosze co to była za ruina :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałbym zobaczyć jak grał z Turbo, czy Wolf Spider

znalazł ktoś coś może...?

 

poszukaj na Youtube pewnie są jakies klipy z Metalmani. na ostatnim koncertowym wydawnictwie Turbo są stare klipy gdzie jeszcze tłucze na rozklekotanej Amatce. bosze co to była za ruina :) :)

na youtube nic, koncertówki nie widze nigdzie w sieci, a przeciez nie kupie dvd zespołu który średnio lubie tylko dla kilku filmików z Goehsem

 

jak kto ma to niech ripuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtube nic, koncertówki nie widze nigdzie w sieci, a przeciez nie kupie dvd zespołu który średnio lubie tylko dla kilku filmików z Goehsem

 

jak kto ma to niech ripuje :lol:

 

może jakaś wypożyczalka ma :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Perkusiście, Tomek będzie tłumaczył się na temat lusterka ;)

Wypowiedź zaczyna się tak...

 

"Historia prosta, ale trudna do wytłumaczenia. Zaczęło się od tego, że ćwiczyłem gdzieś, gdzie mieliśmy próby. Grałem, grałem i tak mi się strasznie nudziło. Nagle

w kawałku statywu zobaczyłem swoje odbicie.... "

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie chyba pierwszy wywiad jaki z nim przeprowadzono, jestem ciekaw co ma do powiedzenia

 

 

zapewne on ukryty w oparach dymu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywiad całkiem ciekawy tylko jak dla mnie niepotrzebnie kolejny muzyk zaczyna gadać o darze od boga :) :)

no i niektórych tu obecnych może zaszokować historia z metronomem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile czasu minie nim raport pojawi sie na stronie magazynu? ;)

Ok 4 miesięcy minimum, ale prawdopodobnie jedynie w części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będzie chyba pierwszy wywiad jaki z nim przeprowadzono...

 

Co najmniej drugi. Czytałem kiedyś z nim wywiad w piśmie "Muzyk", jakoś w 1996/97 roku, mniej więcej wtedy kiedy przesiadł się z Tamy na DW (opowiadał o obydwu zestawach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może, co palkerzy mający kontrakt z zildjianem (na ten przykład Goehs, Ślimak) robią z "starymi" blachami? starymi z cudzysłowie, bo zmieniają całego seta kilka razy w roku, zatem nawet crashe nie powinny być tak strasznie wytłuczone...

dzięki ze jakieś posty w temacie!

pozdrock!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś może, co palkerzy mający kontrakt z zildjianem (na ten przykład Goehs, Ślimak) robią z "starymi" blachami? starymi z cudzysłowie, bo zmieniają całego seta kilka razy w roku, zatem nawet crashe nie powinny być tak strasznie wytłuczone...

dzięki ze jakieś posty w temacie!

pozdrock!

 

 

Prawa endorsingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz co robią z blachami ? Jeżeli pękną, to odsyłają i dostają nowe zapewne, a czasem trzymają bardzo długo, jak np. Ślimak ma swojego Mega Bell Ride'a. Poza tym mają spore zniżki na te talerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość jednak trzyma się tych samych blaszek chyba że podróżują dużo i korzystają z backline. W końcu każda blacha jest inna i każdy ma swoje ulubione.

Gdzieś widziałem zdjęcie Portnoya gdzie miał wycięte crashe. Widać nawet najlepsi się przywiązują do konkretnych blach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie postarzal chlop... czas leci nieublaganie...

pamietam jak gral w turbo. tam pokazywal caly swoj warsztat. chlopaki grali jak najszybciej mogli niezbyt momentami lotna muzyke, ale mam wrazenie, ze wlasnie tam najwiecej pokazywal.

nie przekonywal mnie jakos masakrycznie (o wiele bardziej lubilem gre Pawla Gawrychowskiego z Geisha Goner), ale pamietam jako support Sepultury w 1991 (pierwsza ich wizyta "za zelazna kurtyna"). byly problemy z naglosnieniem...

i trzeba cos zrobic. mozna zaczac opowiadac anegdoty itd. ale "Gejs" (Goehs) zagral solo.

niezbyt skomplikowane, ale z groovem, pomyslem i wypelnione podwojna stopa.

 

wgniotlo wiekszosc sali w ziemie. a dodam, ze spora czesc (taka moda byla) opluwala turbo jako "sprzedajne dziwki", bo wiadomo, kazdy szanujacy sie thrash metalowiec - head banger (yeaah...) powinien grac ZA DARMO najlepiej W PIWNICY dla MEGA oddanych 3 fanow i pana woznego, ktory jest 4 fan (z przymusu).

 

tak wiec, mimo niecheci do turbo, Goehs zrobil zespolowi dobry wstep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze na youtube nie ma nic z tych starszych rzeczy. Chciałbym go zobaczyc w thrashowym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze na youtube nie ma nic z tych starszych rzeczy. Chciałbym go zobaczyc w thrashowym wydaniu.

 

kup historię Turbo :) :)

 

a tu masz. jednak można znaleźć

 

 

ta jego amatka jest pocieszna :) :)

ciekawe od kogo miał pozyczone blachy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze nikt nie wspomniał o Creation Of Death, gdzie jego thrashowe granie miało silne apogeum. Niedoceniona i zapomniana kapela z Litzą na prowadzącej.

hmm... pamietam dobrze ta kapelke. specjalnie mowie kapelka bo mimo "WIELKICH" nazwisk w polskim metalu nie bylo to nic szczegolnego. ot chlopaki lamali troche rytmy, ale bez zadnego polotu, muzyka byla strasznie wymeczona, polamana, ale kiepsko z melodyka, wokal bez rewelacji. kariera sie zakonczyla jak zaraz jak sie zaczela. chlopaki weszli na scene Roberto zaczal mowic cos o Bogu, publika zaczela gwizdac (gdyby muza byla dobra to pewnie "przelkneliby" lekcje religii) i wystep zakonczyl sie po 2 utworze (szkoda mi bylo Litzy jak schodzil caly opluty ze sceny...).

jesli chodzi o lamane granie metalowe to moim zdaniem i ze starych i z nowych polskich zespolow nikt nie bije starej dobrej Geisha Goner (Maciek Taff wokal! :))

bebniarze graja coraz lepiej, ale tak jak tam to bylo polamane, z melodia i agresja zarazem... eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe od kogo miał pozyczone blachy ?

 

może tu jest odpowiedź

 

http://magazynperkusista.pl/raport/328-o-stanie-polskiego-bbnienia-cz-7-tomek-goehs

 

czytałem :)

 

Tactona nie pamiętam ale Amati to i owszem coś mi się zda że mu się pomerdało bo ta Amati miała również taki ciemno oliwkowy kolorek (może dla niektórych to była trawa morska)

 

zapomniał jednak że kiedyś do Polski przyjachał włoski Buldożer (nie pamiętam jak to się pisze) gość wcale lepszych garów nie miał chyba u makaroniarzy był taki sam kryzys sprzętowy jak w Polsce ? :) ten koleś tez miał centralki każda z innej wiochy tak jak Tomek, który miał jako druga centralę z Polmuza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...