Skocz do zawartości
Kiepski perkusista

Istanbul mehmet traditional!

Rekomendowane odpowiedzi

Ło ho ho ho! Ale jestem zadowolony kupiłem uzupełniając zestaw ride amedia ancyra, pulse devotee circle hi hat. 18 cali crash. Medium. Ja pierdziu ;wzbudza się go muśnięciem pałki i pięknie wybrzmiewa, długo i oryginalnie. Dobrze że  się pozbyłem tego sabian aax xplosion crash. Bez porównania. O to mi chodziło. Takiej blachy jeszcze nie miałem. Wspominam sobie jeszcze zildian s 18 cali którego chwilę testowałem mając go w zestawie i też jestem zadowolony że na jego miejsce wskoczył mehmet. Kurde jak go rozpakowalem i puknąłem palcem to już wiedziałem że mam kawał porządnego blaszyska.super i połowę taniej niż w sklepie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przypadkiem nie ode mnie :)

Na prawdę AAX Xplosion Crash był taki słaby? Jaka średnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sabian to dla mnie pomyłka. Jak go nie pukniesz to syczy jak wąż zamknięty w muszli klozetowej. Tak poważnie ;tuż po zakupie mnie cieszył ale z biegiem czasu okazało się że jego dźwięk mi nie pasuje.za każdym razem puk i syk i puk i syk, tak samo, to już lepiej se syntezator kupić a nie żywą blachę. Bezduszny. Owszem miałem w miarę fajne sabiany;El sabor. Ale one też są ograniczone. Powaga lepiej gra sabian pro jak dla mnie. Zbyt idealne były te fachowe. To moje zdanie. W tym mechmecie jest trochę tego co można usłyszeć w agopach-łopotanie wzbudzonej blachy i to co niektórzy nazywają "piach". I to na wielu płaszczyznach,nie czysciutko i idealnie.te xplosion i El sabor to krótko ciesząca tandeta. Nie boję się że ktoś się obrazi mając je za cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super że się spodobał i że nie podróba ;)

Na jego miejsce wrzuciłem Agopa Traditional 18" Heavy, też jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat używam Istanbul Traditional - celowo nie piszę Agop czy Mehmet bo w bliźniaczych seriach tych firm nie ma różnicy - 18" Crash Medium. Świetna blacha! Swego czasu ją zanitowałem i od tej pory to mój ideał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...