Skocz do zawartości
ignacy88

Zakup nowej perkusji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Rozglądam się nad nowym zestawem, bo mój stary ma już swoje lata i bębniąc sporo młodszym też go mocno zaniedbałem (swoją drogą - chcę się go pozbyć, raczej pod próbę jakiegoś remontu/zabawy, niż jako poważny instrument). W perspektywie mam raczej granie w domu, dla siebie i sąsiadów, więc moje wymagania nie są wygórowane. Myślałem nad Mapex'em M/proM. Ktoś może polecić coś porównywalnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mapex pro M cieszy się bardzo dobrymi opiniami i byłby to na pewno świetny wybór.

Alternatywa?

Ostatnio rzucił mi się w oczy na OLX PDP Pacific MX w ciemnej zieleni w całkiem przystępnej cenie i to z Meksyku. Mega jakość osprzętu i fajne klonowe brzmienie. Ile kasy chcesz wydać? Z hardware czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z hardware. Ja trafiłem na Mapex'a M za 1800zł w fajnym stanie, a do tego dodatkowo ze statywami, taki pełny zestaw, nawet ze stołkiem (lepszym od mojego) i nie wiem czy jest to rozsądna cena, bo nie mam do czego porównać. ProM z hardwarem w dobrym stanie to już 2500zł, a chciałbym tak do 2000zł się zmieścić. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się lepsze okazje. Osobiście poczekałbym i upolował Mapexa Pro M w tej cenie razem z HW. Jeśli jednak Ci się spieszy, a hw jest dobrej jakości to bierz ;) btw fajny Shell set Mapexa pro M jest na OLX myślę że dałoby się go jeszcze stargować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie brałem to pod uwagę. Posiadam też werbel z ProM, tylko w innym kolorze i kusi mnie bardzo ta opcja. Tylko shell + tomholder + stopa za 1700zł to rozsądna cena? Czy jak się nie uda stargować, to nie warto się w to pchać? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 i bierz. Zauważ że w komplecie są emperory w dobrym stanie i super kick na stopie. Mimo wszystko rozważ tamtego MX'a. Super gary.

Nie, to nie ja je sprzedaję :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...