Skocz do zawartości
kay

Słuchawki Vic Firth SIH2

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ostatnio słuchaweczki Vic Firth SIH2.

 

Grałem wcześniej ze stoperami, słuchawkami BHP.

Nie do porównania.

 

Grając te parę lat na garach zawsze wkurzało mnie, że tak to wszystko nijako brzmi. Werbel, tomy..

Słuchawki ucinają wszystkie niechciane pasma. Zostaje tylko to, co tak naprawdę, zawsze chciałem usłyszeć.

Tak jakby słyszeć już nagłośnioną i zmasterowaną perkusję.

Dopiero teraz usłyszałem wyraźną różnicę między klonem, a brzozą/mahoniem- bo takie dwa zestawy miałem okazję obok siebie ustawić.

 

Słuchawki dobrze leżą i nie męczą uszu ani głowy.

Bardzo dobrze słychać w nich metronom czy np. drumless tracki.

Jedynym minusem może być to, że przewodu słuchawkowego nie da się od nich odczepić.

 

Dla wszystkich, którzy wahają się czy zainwestować w te słuchawki- ja jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem mogę je polecić.

Nie prowadzę żadnego sklepu, ani nie robię żadnej płatnej reklamy :)

 

Serdecznie pozdrawiam!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sprawdzę, kupiłem te za 69 z uszkodzoną prawą. Nic mi się nie udało utargować ale to i tak śmieszne pieniądze jak na dzisiejsze czasy. Wybór między kilkoma paczkami fajek i vic firth-wygrywa vic firth. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak napisałem w dziale "perkusja w studio i na estradzie"przyszla do mnie paczka z uszkodzonymi słuchawkami. W kilkanaście minut później je powiedzmy" naprawiłem".wrażenia też opisałem w tamtym dziale. Są ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...