Skocz do zawartości
Denver

Video z koncertu War-Saw [Thrash Metal]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeśli ktoś obraca się w takich klimatach, to chętnie wysłucham konstruktywnej krytyki lub porad.

Pozdr!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopa leży kolego stopa! - no i timing. Choć słychać, że wyjdziesz z tego grając i grając.

 

Masz jakiś podwójny crash czy jakoś tak się nagrało? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za uwagi:)

Crash jest normalnie, tylko cień z lampy takie śmieszne wrażenie sprawia.

 

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda :cry:

 

I proszę mi nie mówić , że jestem ignorantem, bo sie wychowałem na kapelach thrash metalowych.

 

Pomiędzy thrash metalem ,a nudnym Punkiem (i nie uważam że PUNK ROCK jest nudy)jest bardzo cieniutka linia. Jak przestaniecie ja zauważać ,to zakończycie działalność w kubełku z milionem innych nudnych thrash metalowych kapel garażowych .

 

ps. Coś takiego jak "konstruktywna krytyka" w tak płynnej dziedzinie życia jaką jest muzyka ,według mnie nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUU gdzie punk rock a gdzie trash metal :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thrash to taki gatunek w którym za dużo nie ma już do odkrycia, tym samym nie mamy na celu bycia odkrywczymi, czy robienia czegoś zupełnie nowego.

po prostu staramy się mieć z tego frajdę.

generalnie zakładając ten topic byłem ciekaw tego co inni bębniarze sądzą o moim naparzaniu w garki, tj. technice, równości, timingu, dynamice etc.

 

a skąd to porównanie do punk rocka?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skąd to porównanie do punk rocka?

 

Młodzi Perkusiści na początku lat 80-tych byli zafascynowani z jednej strony Kiss'ami i Black Sabbath ,a z drugiej Exployted i Dead Kennedys ,wystarczy posłuchać pierwszych płyt Slayer , Anthrax ,czy nawet metaliki. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO, że thrash pochodzi od heavy metalu i punka to wiem. ale nadal nie widzę związku mojego bandu z punkiem. :smile:

 

w każdym razie nie zatrzymujemy się na thrashu z lat 80', idziemy raczej w kierunku nowoczesnego thrashu i zawsze będzie to do czegoś tam podobne, bo nie ma siły inaczej.

pytanie co my dalej z tym zrobimy.

 

no ale temat dotyczy tylko mojej gry, a nie bandu więc już nie robię offtopa.

 

generalnie fajnie by było jakby ktoś z zewnątrz rzucił na to okiem i mi coś zasugerował, doradził, bo wiadomo, że wszystkiego sam człowiek nie wychwyci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka - nuuuda, praktycznie zero urozmaicenia.

Porady - graj ciekawiej. Szczególnie, jeżeli chcesz zmierzać w stronę nowoczesnego thrash metalu. Kombinuj. W swoim zespole wyznajemy zasadę: jeżeli coś już zostało zagrane, odegraj to tak, aby brzmiało jedynie w swoim rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę :)

 

Masz głowę i ch... Woops znaczy się bębny ,to kombinuj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...