Skocz do zawartości
Palisz

wymiana naciagow

Rekomendowane odpowiedzi

za chwile bede posiadaczem naciagow evans ec2 i sie zastanawiam co zrobic z dolnymi mebranami... sa to tomy mapexa 10/12/14 i maja orginalny naciag...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za chwile bede posiadaczem naciagow evans ec2 i sie zastanawiam co zrobic z dolnymi mebranami... sa to tomy mapexa 10/12/14 i maja orginalny naciag...

 

Super, że będziesz posiadaczem! Możesz je nawet zjeść. O co chodzi w tym temacie? Mamy pomoc w doborze membrany rezonującej? :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaa nie kumasz co ja mam zrobic z dolnymi naciagami zostawic czy jakos obnizyc.... bo ec2 chyba nie zamatuje na dol ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba pyta sie jak je nastroić? no wiec...hm, tak żeby dobrze brzmiało? nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakiej innej odpowiedzi możesz oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaaa

Nie! Ja!

 

nie kumasz

Nie rozumiem.

 

bo ec2 chyba nie zamatuje na dol ;/

Nie chyba, a napewno!

 

Wydaje mi się, że najpierw powinieneś nauczyć się złożyć proste zdanie,a dopiero później brać się za zmianę naciągów.

 

kolega chyba pyta się jak je nastroić? no wiec...hm, tak żeby dobrze brzmiało? nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakiej innej odpowiedzi możesz oczekiwać.

Gdyby kolega w swoich postach użył słowo "stroić" nie byłoby tego offtopa. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze na forum zaczela sie robic "gowniarzeria". Przepraszam za okreslenie, ale coraz czesciej w odpowiedziach w postach zamiast normalnych wpisow, sa pyskowki. To, ze Palisz nie do konca okreslil o co mu chodzi, nie znaczy, zeby go zaczynac "jezdzic". I co do poprawnej polszczyzny, przepraszam, ale poziom robi sie tez niziutki. To tyle, jesli chodzi o zniesmaczenie.

 

A propo postu kolegi Palisza :) Szczerze, to odradziłbym Ci te naciagi. Na poczatku jest fajnie, brzmienie itd. ale potem robia sie troche "plastikowe". To tylko subiektywne odczucia. Sam kupilem dla sprawdzenia, mam dalej poki co. Jesli chodzi o strojenie, to dol ja osobiscie daje nizej niz gore. Mozesz dac tak samo, wtedy jak to okreslil moj kolega po fachu, bebny fajnie "mrucza" :) Oczywiscie pobawic sie musisz wysokoscia stroju :) ale to wedlug upodoban :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...