Skocz do zawartości
bnov89

Amati czy nowy zestaw?

Rekomendowane odpowiedzi

sienek, NIe ponoć tylko tak autentycznie jest :)

niewiem, ostatecznie nigdy nieslyszalem tych bebnow za 1500:P nie liczac REBELa ktory stal w Riffie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie chcialem dowiedzieć czy Lepsza Amti z bongosami i dobrymi naciągami za 800 zł czy jakiś tam STAGG bardzo malutki nie wiem czy tomy nie są 8 i 10 albo 10 i 12 i 14 bo to bardzo małe jest tak do rocka kumpel mówił żebym zapytał mówiłem mu ale on powiedział żebym jeszcze tu zagadał :) to jak ? Amati ? czy stagg co bedzie lepiej brzmiało tak do rocka czyli nie wiaderka : :biggrin:

 

pozdro :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Amati gram już drugi rok i narazie niemam zamiaru jej zmieniać, i okleiny nie zdejmowałem bo mój nauczyciel stwierdził że nie trzeba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Amati wygrywa jakiekolwiek starcie z innymi garami...:D bynajmniej na początku! Ja ze swojego zestawu jestem również bardzo zadowolona.. i jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć, że ktoś nie byl zadowolony ze swojej Amatki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem chce zapytac czy 1000zł za amatke to nie z duzo? Duzo osób pisze ze dało 600 do 800zł. Pewnie przepłaciłem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja za swoją dałam chyba 500zl? ale to było po znajomości od mojego cudownego nauczyciela:D ale 1000zl za same bębny to chyba jednak trochę dużo... choć nie jestem zbyt w cenach obeznana... ale na pewno coś tańszego byś dorwał... bo w zasadzie Amati stoją tak 500-700? ale trzeba w nie potem pracy troszkę włożyć... (choć za mnie akurat kto inny tą robotę odwalił:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić naciągi na swojej amati. Rozważam evansy G2 i remo pinstrip-y. Co polecacie? Szukam ciepłego, nie dudniącego brzmienia - rasowego:) Remo znam, evansów nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co wiem klamot to za swoja dales 1000 ale sprzedales bongosy i toma za 200.. mimo to chyba stowe- dwie przeplaciles bo blachy jakie byly dolaczone (poza ridem ) byly w oplakanym stanie :). Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem masz fajny zestaw i to sie liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmienić naciągi na swojej amati. Rozważam evansy G2 i remo pinstrip-y. Co polecacie? Szukam ciepłego, nie dudniącego brzmienia - rasowego:) Remo znam, evansów nie.

Ja mam G2 i bardzo sobie je cenię. Ale chyba jednak na amatke lepsze byłyby pinstripy. Co widzę amatke to ma pisntripy więc chyba muszą sie na niej dobrze sprawować. Tak więc pinstripe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim zestawie tylko centralkę amati - 18"x16" :) jestem z niej bardzo zadowolony :D grałem kilka koncertów na całym zestawie amati i byłem zadowolony :D myślę, że amati to bardzo fajne bębny jak się w nie trochę pracy włoży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem amati z zalozonymi remo emperor i brzmialo to zo najmniej chu... moze to kwestia nastrojenia ale poprostu to nie brzmialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miłoszu:D trzeba będzie tylko muszę jakieś wtyki w lakierni odnaleźć:P

 

Jak rozbierzesz beczki i dostarczysz je do mnie do poniedzialku to pomyslimy...

W poniedzialek/wtorek jade lakierowac swoje beczki (wkoncu...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mam tak daleko do Ustki, chociaż moje czarne w okleinach nie wyglądają źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Amati i twojego sprzęta, to może zarzuciłbyś jakaś fotą tej amatki :)

po wymianie naciągów na dobre to od razu słychac porównywalną barwe dźwięku!

 

ja nie kupowałbym na twoim miejscu nowego zestawu, bo napewno będzie ciulowszy niż ten co masz + odmiana paru elementów... Albo tak jak ktoś tam mówił używany sprzęt kupic jakiś, albo częśc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem shell set EP customa za 900... (nowy w "czasach kiedy caly zestaw kosztowal 2200) i nie zaluje bo za te cene nie dostalbym nic lepszego a przymierzalem sie do odnowionej Amati. Moim zdaniem lepiej odnowic (przyklad dejfa łekla czyli chudzika)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawianie - profesjonalne lakierowanie może jednak być dość kosztowne, ja się wstrzymuję. Wolę zainwestować w blachy, czarna okleina na razie daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swoja amatka z 800zl ma 5 tomow 10 12 13 14 16 na wszystkich naciagi remo hi-het ride i crash. W tej cenie nigdzie nie moglem znalezc zadnego tak rozbudowanego zestawu. Musze przyznac ze w tej cenie w ogole ciezko znalezc cokolwiek. Gra sie dobrze ale nie bede sie wypowiadal na temt brzmienia bo jeszcze sie na tym nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...