Skocz do zawartości
polak24

Pearl Joey Jordison Limited Edition vs DW PDP FS Fusion vs..

Rekomendowane odpowiedzi

nie pchaj sie we dwie nieznane szparki

łot de faq men :smile: za duzo redtybe? :badgrin: :?:

 

moze trochhe przecinkow czasami wrzuc, wiem ze to brzydziej wyglada takie kropki, jakby ktos nie wyczyscic wyswietlacza, ale innym czyta sie nieco lepiej. pozatym czuje sie jakby ktos tu rozsypal kosteczki od scrubble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy poligloci jestescie, ze do składni sie czepiacie. Staram sie pisac w miere szybko bo pracuje dlatego nie mam czasu na piep......nie ze skladnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Dixona,i nie oglądaj się na inne zestawy.

Gwarantuje ci że nie pożałujesz.

Sam dysponowałem taką kwotą jak ty,ale ja kupiłem Dixona w czerwcu i dałem za niego 4000zł+talerzyki amedi.

I była to dobra decyzja.

Dzisiaj może wstawię jakiś Soundcheck.

 

[ Dodano: 03-08-2009, 18:55 ]

Oto moja opinia o Dixonie z DC. :biggrin:

 

Kupiłem ten zestaw perkusyjny 17 czerwca 2009 roku,i jestem z niego bardzo zadowolony.Uzyskałem z niego bardzo głębokie brzmienie.Ja nastroiłem te bębny tak aby uzyskać z nich jak najwięcej basu, bo to przecież klon, i udało mi się.Teraz w całym domu trzęsą mi się szyby,i szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego efektu.Lecz jeśli ktoś preferuje brzmienie bardziej wyrafinowane, to owszem zestaw także można nastroić wysoko.Jest tylko jeden szkopuł, mianowicie werbel nie posiada tłumika wewnętrznego,i z tego powodu jest bardzo dużo przydźwięków,więc radziłbym zakupienie tłumika zewnętrznego, co bardzo pomaga.Uwierzcie mi.Jeśli podsumujemy to wszystko, to zestaw prezentuje się bardzo dobrze.Ma bardzo porządny hardware.Niezależne zawieszanie tomów bardzo się przydaje,i łatwo jest się przyzwyczaić.

 

Bardzo polecam ten zestaw.

Jest naprawdę bardzo dobry,i warto wydać na niego prawie 4000zł.

 

[ Dodano: 03-08-2009, 21:36 ]

Tu masz Soundcheck Dixona,jest tam troche szumów,bo nagrywałem telefonem.

http://www.youtube.com/watch?v=11_Tg3H5aUk

 

 

Niedługo będzie drugi. :biggrin:

 

[ Dodano: 03-08-2009, 21:44 ]

http://www.youtube.com/watch?v=9ywSDNPeX2o

 

A tu masz no Soundcheck-iem tego nie można nazwać.

To są próbki dźwiękowe zestawu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dixon ma bardzo mocne brzmienie, do cieżkiej muzyki raczej. A ja szukam zestawu który będzie uniwersalny, nie tylko na rockowe czy metalowe koncerty, choć taką muzę też gram, ale też czasami na jakieś weselisko czy coś. :)

 

Mam prośbę do Zalewy, mógłbyś wstawić próbki jak grają te MX? Bo bardzo mi się one spodobały, a są jeszcze za 3100 zł z hardware, niestety nie mam możliwości ogrania ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno.

Ja gram ciężką muzę dlatego tak nastroiłem,ale tomy można nastroić tak że brzmią jak bongosy.

 

To świetny zestaw! ;)

 

Jak będziesz w DC to radzę pograć. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do Zalewy, mógłbyś wstawić próbki jak grają te MX? Bo bardzo mi się one spodobały, a są jeszcze za 3100 zł z hardware, niestety nie mam możliwości ogrania ich.

Jestem do soboty w zakopanem. Jak wróce to coś Ci nagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram ciężką muzę dlatego tak nastroiłem,ale tomy można nastroić tak że brzmią jak bongosy.

 

To świetny zestaw!

Albo to wina nagrania, albo masz w ogóle niepoprawnie nastrojone bębny bo one nie brzmią na filmikach... Tom 10 za bardzo ,,płacze'' jak mawia moja dziewczyna :smile: , centrala strasznie rozlazła, werbel bez charakteru-karton. Także radze popracaować najpierw nad brzmieniem, jeżeli już tak bardzo chcesz zareklamować tego Dixona.

 

[ Dodano: 05-08-2009, 15:34 ]

polak24, to Ty chcesz jakieś nowoczesne bębny, czy już teraz lecisz niemal w oldschool?? :razz: Ten Pearl to zupełnie inne beczki, z innej epoki. Inne rozwiązania niż w bębnach ,,dzisiejszych''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie oldschool ale generalnie to nie wiem, xD Biały kolor średnio mi pasuje no ale jeśli beczki są fajne to narzekać nie będę :P poprostu znalazłem pearla Masters ( tak jest w opisie) za 1300 zł więc pytam ^^

A co do koloru to jeśli wezmę MX'a to biore chyba napewno emerald fade bo tak mi się kolor spodobał że aż toma sobie na tapete ustawiłem xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem pearla Masters ( tak jest w opisie) za 1300 zł więc pytam ^^

Zobacz sobie jak wygląda Masters. A to z ebaya radziłbym sobie odpuścić, bo nie budzi zaufania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda masters :P tak poprostu chciałem się dowiedzieć co to jest. Z Ebaya troche strach jest to fakt tym bardziej że potem mogą byc problemy z dostawą, i jeszcze trzeba płacić podatek itp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...