Skocz do zawartości
PortnoyFan

Mirek Muzykant

Rekomendowane odpowiedzi

Mirek by mi zaimponował jak by zagrał prostego bluesa. Niestety już w 3 takcie na zlocie, wstawił niepoliczalny młynek. W tym momencie przegrał.

 

to trzeba go było poprosić aby zagrał ci cos z Mety, on się na tym wychował choć trudno może w to uwierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mirek by mi zaimponował jak by zagrał prostego bluesa. Niestety już w 3 takcie na zlocie, wstawił niepoliczalny młynek. W tym momencie przegrał.

 

Miłoszu kochany, Tobie by tym zaimponował, a wiesz przecież, że znalazło by się kilku, którzy by pomyśleli "łeee blues?! i to ma być coś fajnego? "

 

Od grania Bluesa są "inni" - Mirek to "kosmita", który by pewnie wspólny język znalazł z Bozzio :cool:

 

To by było coś ! HAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mirek to "kosmita"

 

Coś w tym jest... :badgrin:

 

może wygląd :?: ale nie bo kosmici sa raczej szarzy lub zieloni, nie widziano czerwonych :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Zabrza. też miałem się uczyć u mirka ale grópa do której bym chodził miała koło 7 osób więc stwierdziłem że wole indywidualne lekcje u kogo innego. Jako ciekawostka to mirek dostał certyfikat czy coś takiego, za polirytmie. grał koło 10 czy 11 rytmów naraz w różnych metrach(czy jak tam się odmienia słowo metrum). jego Zestaw jest ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno Ci będzie znaleźć kogoś, o podobnych albo zbliżonych umiejętnościach. Nauka w grupie ? - nic strasznego, dochodzi tylko rywalizacja, która może motywować. U Mirka na prawdę dostałbyś baaardzo solidne podstawy, które przy odrobinie chęci zaowocują w przyszłości.

 

...niestety początki to nauka nut, dyktanda, proste do bólu utwory na werbel ale to podstawy podstaw - bez tego zapędzisz się w kozi róg....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ ot, i cała prawda.

Co potwierdzam zarówno ja, jak i całe tabuny uczniów Mirka, które przewijają się przez jego pracownię od lat. Poza tym nie do przecenienia jest fakt, że Mirek jest nie tylko perkusistą, ale również komponuje, dyryguje. Gra na fortepianie, gitarze, kontrabasie. Ma szalenie szerokie pojęcie i horyzonty, jeśli chodzi o muzykę i właściwie wszędzie znajdzie coś fajnego, a część tej pasji i wiedzy pozostaje w Tobie.

 

I jeszcze jedno - Mirek jest naprawdę super świetnym gościem, który zawsze, ale to kurna zawsze miał dla mnie dobre słowo (również w sprawach nie związanych z muzyką). Nigdy nie powiedział mi, że nie ma czasu, ochoty albo coś takiego. Potwornie zaraża pasją do muzyki, grania i generalnie do życia. Tyle zajebistości upchanej w jednym człowieku, że aż nie do uwierzenia. Dla mnie to guru po grób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i prawdopodobnie wtedy bym się nudził bo skończyłem szkołe muzyczną na pianinie i flecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, Mirek po przesłuchaniu dał by cię do bardziej zaawansowanej grupy np na 3-ci rok.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to by było całkiem spoko, tylko prawdopodobnie byłbym najmłodszy.

ale nieważne mam innego nauczyciela, który według mnie też jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła schiza :O

 

Francuz mi to dziś wysyłał po południu, ale dopiero teraz obejrzałem i jestem zmiażdżony. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...