Skocz do zawartości
bl8er

Behringer umc202hd + alesis nitro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam laptopa, 2 podwójne kable Jack 6.3 na wyjście z modułu podłączone do wejścia w interface'ie. Z niego lecą 2 kable na głośniki. Następnie Behringer podpięty jest pod kompa. I teraz tak:

1. Komputer wykrywa mi perkusję jedynie jak podłączę usb bezpośrednio do kompa nie przez interface? Tak powinno być?

2. Dźwięk idzie tylko na 1 głośnik i nie mam pojęcia dlaczego.  Ktoś wie o co chodzi?

 

Próbowałem na różne sposoby. Najpierw podłączyłem moduł dwoma jackami do 2 złącz do interface'u, potem kupiłem kabel żeby z modułu wychodziły te dwa jacki ale już tylko 1 do interface'u. Ten sam efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak komp wykryje perkusję bezpośrednio podłączoną przez USB,a tak jak opisałeś to wykryje interface a nie perkusje. Problem z jednym działającym głośnikiem:może masz włączony jakiś program daw w którym na przykład trzeba włączyć ustawienie stereo,ja tak mam w reaperze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym trochę nie mogę zrozumieć tego ostatniego sposobu podłączenia o którym piszesz.napisz dokładnie jaki efekt chcesz uzyskać i jaki masz program daw,czy chcesz podłączyć jeszcze monitory, czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...