Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piosenka nagrana dzisiaj w domu u kumpla :) . Nie b?d? si? rozpisywa?, po prostu przes?uchajcie i ocencie :)

PS. Je?li kto? s?ysza? ju? nasze poprzednie nagrania - jako?? jest du?o, du?o lepsza :)

 

Violence On Tv - Biegnijmy

 

I zapraszam jeszcze do ogl?dania naszej stronki i wpisywania si? w ksi?dze go?ci :) :

 

banner.jpg

 

EDIT: Najnowsze nagranie, z klawiszowcem i didżejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma co? w sobie ten utworek. Gdyby by? dobrze nagrany, z wi?kszym pazurem, to powiedzia?bym, ?e brzmi zupe?nie jak Cool Kids Of Death lub nawet Placebo. Ale b?bny id? z automatu, prawda Caspian? Czy masz elektroniczne i grasz tak r?wno :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nagrali?my dwie kolejne piosenki :D

 

Nagrania robione podobn? metod?, tylko efekt gitarowy jest prawdziwy [usmiech] . Zrobili?my te? troch? fotek, kt?re pojawi? sie na stronie jutro.

 

Violence On TV - Korow?d

 

Violence On TV - Widz? Ci?

 

Zapraszam fo komentowania w ksi?dze go?ci i na forum na stronie:

WWW.VOTV.TK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caspian skseruje moja wypowiedz z innego forum dot kawalka Pieśn Kuby- zebys mial cala recenzje :P

"Caspian szkoda mi to mowic ale slabiutko. Najgorszy wokal- co ten koles wogole wyrabia? Zadnego uczucia, zadnych emocji, nie mowiac juz o tym ze tresc tekstu jest plyciusienka... Po co on wogole u was "spiewa"? Lepiej poradzilby sobie PC Speaker z kompa.

Z gitara tez niewiele lepiej- brzmienie jest fatalne, pelno brudu i nieladu... Rozumiem ze "brudne garazowe brzmienie " jest czasem fajne, ale koles brzmi po prostu smiesznie- jakby kompletnie nie umial grac.

Mysle ze musisz popracowac troszke nad barwa perkusji. Mysle ze lepiej by ten kawalek zabrzmial gdybys zamiast bella gral na hihacie, a na zwrotce na ridzie, z tamburynem na 1 2 3 4. Zachowalbys ten efekt "przyspieszonej" perkusji, a brzmieniowo byloby lepiej.

O basie sie nie wypowiadam, bo to specyficzny instrument

Ale ogolnie slabo. Wstawcie PC Speakera zamiast wokalu, kaz gitarzyscie oczyscic brzmienie z gitary, bo brzmi jakby wczoraj ja pierwszy raz wzial do reki.

Pozdro "

Jak wyzej- wokal kicha, brzmienie gitary jakby pierwszy raz mial w rekach. Gdzie jest bas? prawie go nie slychac...

Musisz popracowac nad frazowaniem. Kawalku biegnijmy kompletnie nie wiesz co sie dzieje- perkusja nie wspolpracuje z utworem, jak zauwazyl Admin- jak automat. Tylko ze to nie jest dobrze.

Teksty tez jakies nie ciekawe. Moze to przez wokal.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w tych wszystkich kawałkach gra automat. i wlasnie dlatego biegnijmy jest takie jednostajne bo nie chciało mi się wklepywac wszystkich rytmów jakie tam gram (a na żywo to jest naprawdę o wiele bardziej urozmaicone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez w tych wszystkich kawałkach gra automat. i wlasnie dlatego biegnijmy jest takie jednostajne bo nie chciało mi się wklepywac wszystkich rytmów jakie tam gram (a na żywo to jest naprawdę o wiele bardziej urozmaicone).

Przykro mi, ze CI sie nie chcialo urozmaicic wlasnej muzyki. Fajnie, ze wersja na zywo jest urozmaicona- ale po przesluchaniu tej wersji, jakos nie uwazam ze chce sluchac Was na zywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko prosić byś przekazał vocaliście iż nie mówi się "suchaj" tylko słuchaj. To tylko jeden kwiatek których jest bez liku.

Najlepiej wybroniła się perkusja /bo z automatu :lol: / szkoda, że reszta zespołu ma w d....

to co perkusja gra i jedzie swoje. Niedopuszczalna sprawa. Reszta jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, do tanga trzeba dwojga...hehe, jesli perkusja gra swoje a reszta kapeli swoje to taki projekt nie moze działac dobrze. Ale moze mieliscie zły dzien...

Zdarza sie. Słowa krytyki zawsze sa lepsze niz bezmyslne przytakiwanie ze było zajebiscie...skoro nie było. Wazne ze jest motywacja i chęci, reszta mam nadzieje przyjdzie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem kawałek "Marny" i niestety muszę przyznać, że znakomicie dobraliście tytuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nastepny przeboj proponuje nazwac " 2 razy zjebalem w refrenie".

A tak serio, to jest lepiej niz nagrania studyjne. Ale dalej kiepsko. Jesli sie chlopaki nie zabierzecie do roboty(wreszcie!), to nie wroze Wam swietlanej przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno, nie jest zagrane strasznie, slyszalem gorzej nagrane kawalki, a to jest przyzwoite, fajnie nawet brzmi garki, ogolnie muza jak dla mnie nie za ciekawa, ale to kwestia gustu.

dla mnie ujdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł i koncepcja muzyczna jest, niestety uwidaczniają się poważne braki techniki i podstaw.

 

[ Dodano: 17-07-2006, 11:23 ]

Ale jest lepiej niż na wcześniejszym nagraniu studyjnym - z tym się zgodzę

 

[ Dodano: 17-07-2006, 11:26 ]

Aha i zmieńcie wokalistę, moja dobra rada. Sory ale koleś się nie nadaje do tego. Niech sie zapisze na jakieś lekcje emisji głosu niech coś zrobi z sobą i wróci za 3 lata do was. Inaczej to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywiołowy występ....Myślę, że najważniejsze to robić swoje i dobrze się przy tym bawić. Umiejętności na pewno przyjdą w swoim czasie! Najważniejsze, że występujecie i dajecie pierwsze koncerty! Jesteście z tego co słyszę młodą kapelką a więc wszystko przed Wami. Wytrwałości i udanych koncertów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tutaj się zgadzam w stu procentach!

niewazne jak idzie na początku, wazne zeby sie rozwijac i byc krytycznym wobec siebie, reszta przyjdzie z czasem, miejcie jednak na uwadze ze cwiczenie czyni mistrza, sam czas nic nie da.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gitarzysta troche kurcze fałszuje, ale domniemam z tak ma byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wokal przypomina mi wczesne ksu i inne formacje tego typu. muzyka słabiutka. a jeśli chodzi o perkusje to zgadzam sie w 100% z "jankes_olkusz". brak techniki i podstaw.

 

[ Dodano: 17-07-2006, 14:04 ]

wokal przypomina mi wczesne ksu i inne formacje tego typu. muzyka słabiutka. a jeśli chodzi o perkusje to zgadzam sie w 100% z "jankes_olkusz". brak techniki i podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muza ujdzie, braki techniczne można nadrobić, jakies postępy są od czasu gdy słyszałem wasze wcześniejsze nagrania. Jednak wokal to porażka po prostu. Wasza muzyka nabrałaby całkiem innych barw gdybyście zmienili wokalistę, na kogoś kto ma o tym pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie popieram zdań zrób to, zrób tamto, wywal tego...

 

Strasznie bym sie wkurzył jakby ktoś tak mówił do mnie o naszej kapeli...

 

a jakby powiedział zmieńcie perkusiste to ma.................. :evil:

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drummer spokojnie, to moja rada, nikomu nie każę tego robic. Po po prostu przerabiałem takie rzeczy i wiem jak sie kończyła współpraca z takimi ludźmi. Na tych nagraniach słyszę że kapelka zrobiła postępy(wszyscy z wyjatkiem wokalisty) więc coś nie jest tak. Koleś albo jest zupełnym beztalenciem wokalnym, albo nie próbuje wogule pracować nad soba(ogranicza się do prób tylko) zamiast rozwijać się, ćwiczyc swój głos załapać się na jakieś lekcje. Wtedy to ma sens. Gra w zespole nie polega na odbebnieniu pół dnia na próbie i do widzenia, trzeba cały czas ćwiczyć między próbami i koncertami, rozwijać się. MIeliśmy podobny problem z basistą - zaczelismy się rozwijać, nabierać doswiadczenia umiejętności a on stał w miejscu i w rezulatacie zaczęła wychodzić kupa. Męczyliśmy sie z nim rok zanim po wielkiej awanturze się rozstaliśmy. Dla tego nie chcę aby popełniali moje błedy i radzę aby podziękowali panu wokaliście teraz, bo będzie ich tylko wstrzymywał kiedyś i nic dobrego z tego nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...