Skocz do zawartości
Satass666

CZARCIE KOPYTO

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co mi wiadomo magazyn perkusista otrzymał stope do testów ale poki co odzewu jeszcze nie było :),niejaki MONOLIT z drugiego forum jest wykonawca tej stopy takze mozna zagadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale szatan :evil: . chociaz technologianie jest zbyt innowacyjna bo przypomina mechanicznie axisy i demon drive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje zobaczyć sprzęt przed wejściem na festiwal BRUTAL ASSAULT w czechach.

Solidna robota - solidniejsze wykonanie niż AXIS i bardzo zbliżone rozwiązania technologiczne. Regulacja wysokości pedału (w AXIS trzeba dorobić podkładki). Napewno bije na głowę amerykańskiego odpowiednika pod względem dokładności wykonania tylko pytanie jak w praktyce się sprawuje. Podobno była testowana przez bębniarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie długo będzie wiadomo wszystko o czarcim kopytku.

Za jakiś czas rusza oficjalna stronka.

Czekamy!

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dodatkowe info, zdjęcia czy cokolwiek co przybliżyło by mnie do tematu - szczerze mówiąc nie słyszałem nic n.t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na niezniszczalną :smile: Czas pokaże, czy rzeczywiście taka jest.

Hmm, 28 łozysk, ktoś wie ile ma konkurencja? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to sie mowi ,pozyjemy zobaczymy ;) ,jezeli naprawde taka bedzie to przedewszystkim potrzeba troche promocji no i mozemy podbijac swiat :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność postukac sobie owym Czartem chociaz słowo "postukać" do niej mało pasuje... :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak przygladam sie dokładniej fotom to ta stopa ma wiecej regulacji niz demon... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Chyba Spełnienie moich Marzen!! :smile: :smile: :smile:

Jak tylko Dostane Odpowiedz od producenta Zamawiam KOPYTKO!!

Mozę chce ktoś Kupic AXISA ??:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, a i owszem :smile: Jednakże nawet jeśli autorem opisów jest Mickiewicz, nie zastąpią one bezpośredniego kontaktu z Kopytkiem. Wiadomo, że gusta są różne. Jednych stopa zachwyci, a innych wręcz przeciwnie. Nigdy nie wydałbym 2k na kota w worku, no ale to Twoje pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...