Skocz do zawartości
Satass666

CZARCIE KOPYTO

Rekomendowane odpowiedzi

siema,

czy ktoś wie jak się skontaktować z monolitem w sprawie twina. Coś mi łajzy nie odpowiadają. Wysłałem 2 maile i cisza. Jakiś numer telefonu jest? Słaby kontakt widzę z nimi.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj spokojnie. Władek, to bardzo zapracowany człowiek (odpowiedział mi nawet będąc na urlopie), ale nikogo nie olewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie są ceny teraz, ale ja w połowie ubiegłego roku miałem 3035PLN za twina. Brak grawerki, traktowany jest jako custom i dopłata była 150PLN. Wziąłem bez wynalazków, bo i tak planowałem naklejenie anty poślizgów na pedałach. Idealnie nadają się maty do szuflady z IKEI na taśmie dwustronnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Napiszę conieco z perspektywy użytkowania czarciego przez ostatnie 4 lata.

Wcześniej używałem twina eliminator p2002c przez 10 lat.

 

Kilka stron wcześniej widziałem pytanie czy opłaca się wydawać takie pieniądze na sprzęt.

Otóż opłaca się. Nie patrząc nawet na to że to dwu osobowa firma a nie masowy gigant, czarcie jest sprzętem o większej wytrzymałości. Pearl służył mi bardzo dobrze, ale po 4 latach zaczęły się pojawiać w nim luzy. W czarcim do dziś ani śladu luzu. W eliminatorze po 2 latach pękł mi footboard!!! Wymienili na reklamacji bez problemu, ale sprzętu zastępczego nie miałem. Nie muszę chyba wspominać że do dziś footboard w czarcim mi nie pękł. W eliminatorze po 4-5 (oczywiście po upływie okresu gwarancji) latach padały mi przeguby kardana, wymiana kosztowała mnie (bo miałem znajomości) 100zł za dwa, ale gdybym ich nie miał musiał bym kupować cały wał, a kosztował wtedy około 300zł. W czarcim przeguby które są zastosowane gwarantują wielokrotnie dłuższą żywotność.

Kiedy przeguby padły mi ponownie po kolejnych 5 latach musiałem je znów naprawić żeby stopę sprzedać, zmieniłem stopę na czarcie. Po czterech latach ani śladu luzu na przegubach bądź czymkolwiek innym.

 

Od tego czasu moja stopa służy tylko do grania a nie wysyłania na reklamację i naprawiania.

Szczęśliwy ze mnie użytkownik.

 

Kolejną sprawą jest to, że czarcie można ustawić na więcej sposobów jak inne stopy których używałem.

Wiadomo że z tym się zbyt wiele nie miesza,ale czarcie ustawić jest łatwo.

Całkowicie inną stroną tego zagadnienia jest to żeby stopa jak się ją raz ustawi, trzymała to ustawienie aż Ty nie zdecydujesz się go zmienić.

Przy pearlu i innych stopach których używałem, dokręcanie nakrętek trzymających sprężyny 3-4 razy na koncert to była u mnie norma. Czarcie trzyma moje ustawienie od DWÓCH LAT. Nie kręciłem przy sprężynach nic od dwóch lat a one dalej trzymają ustawienie.

 

Także w mojej opini warto kupić tę stopę za taką kasę. Odezwę się znów za 5 lat i zdam kolejną relację :D

 

Wiadomo już coś o e-kitach ? Gram na elektroniku bez centrali (z kriggami) więc nie wiem czy to przydało by mi się w jakikolwiek sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...