Skocz do zawartości
patryk75

Adam Tkaczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna gwiazda z rodziny Tkaczyków tym razem to syn Waldemara Tkaczyka (basista).

Co sądzicie o stylu jego gry (Adama Tkaczyka) jakby ktoś mógł opisać jego secik interesują mnie bardziej blachy ale bębny też ma fajna.Kiedy ostatnio grali u "nas" to grał na Tamie fajne brzmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już podaje

adam_tkaczyk.jpg właśnie na tym zestawie grał u "nas"

Gra w zespole Kombii

Najprawdopodobnie piosenkę ,,Merenge" na perkusji zagrał właśnie On.

Do Kombii dołączył w marcu 2009 roku.

Grać na perkusji uczył się za Granicą.

Tylko znalazłem to nic o nim nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem,słyszałem tego Pana na żywo. Gra naprawde wzorowo! Pięknie brzmią jego bębny, a solidna gra naprawde mocno urozmaica repertuar ,,kombiaków''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już podaje

Obrazek właśnie na tym zestawie grał u "nas"

Gra w zespole Kombii

Najprawdopodobnie piosenkę ,,Merenge" na perkusji zagrał właśnie On.

Do Kombii dołączył w marcu 2009 roku.

Grać na perkusji uczył się za Granicą.

Tylko znalazłem to nic o nim nie ma[

 

 

Koles skad wziales te informacje.....polowa z nich jest nieprawdziwa.....jedyne co sie potwierdza to to `ze gra w kombii.....Zqastepuje godnie Janka...... jak cos piszecie to prawdziwe wiadomosci a nie jakies z kapelusza wziete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Tkaczyk Urodził sie w 1987 roku.. w Gdyni ....

Młody Utalentowany chłopak ktory od malenkosci mial stycznosc z muzyka,a przedewszystkim z roznymi instrumentami muzycznymi ktore pokochal jak widac..

Adam Jest znakomitym perkusista przeszedl wszystkie szkoly ,szkolenia jakie byly mozliwe....

Jest absolwentem Akademi Muzycznej....

Uczyl grac sie w kraju nie zagranica.....

Przed gra w kombii mozna bylo go uslyszec w "Senexie" lub "Prohibitus Arte"

Od Lutego 2009 roku gra w zespole Kombii gdzie godnie zastepuje Janka Plute..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz zeby zawieralo na jakich bembnach gra chcesz to linka wstawiam....

TAMA Starclassic Performer B/B EFX

 

NApewnpo wiecej napisalam i prawdziwe informacje niz PAtryk 75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co chcesz zeby zawieralo na jakich bembnach gra chcesz to linka wstawiam....

TAMA Starclassic Performer B/B EFX

NApewnpo wiecej napisalam i prawdziwe informacje niz PAtryk 75

 

Chodziło zapewne o bardziej konkretne informacje niż:

Wszystkie szkoły - znaczy wszytkie dwie? podstawówkę i gimnazjum?

Wszystkie kursy - gotowanie, sprzątanie i pranie dywanów?

 

Jak przytaczasz informacje biograficzne to warto się chwilę skupić i przytoczyć konkretnie, dla przykładu:

 

"Adam Tkaczyk â ur. w 1987 roku w Gdańsku. Jest absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku z klasy perkusji profesora Piotra Sutta. Obecnie słuchacz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie w klasie profesora Czesława Bartkowskiego." źródło:http://kultura.trojmiasto.pl/info_imp.php?id_imp=97782

 

Prawda że to lepsza informacja niż 'wszystko'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem to co usłyszałem od vokalisty z Kombii jak go przedstawiał to powiedział ze uczył się za granicą grać na perce nie mówie że tam uczył się podstaw ale sam styl gry jest inny od Polskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem to co usłyszałem od vokalisty z Kombii jak go przedstawiał to powiedział ze uczył się za granicą grać na perce nie mówie że tam uczył się podstaw ale sam styl gry jest inny od Polskiego

 

A jaki to jest "Polski styl" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem to co usłyszałem od vokalisty z Kombii jak go przedstawiał to powiedział ze uczył się za granicą grać na perce nie mówie że tam uczył się podstaw ale sam styl gry jest inny od Polskiego

 

 

 

 

Ja Z Potwierdzonych informacji wiem ze no nie uczyl sie ani od poczatku ani wogole zadnego stylu za granica.... wszystkiego w polsce sie uczyl.... A Moze cos Zle uslyszales albo niewiem .....ale dobra koniec z tym tematem....Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adama Tkaczyka,miałem przyjemność słuchać jakoś w lipcu tego roku grali z kombii koncert w Poznaniu.Jedyne co mogę napisać to to,że koleżka zrobił na mnie piorunujące wrażenie,wszystko się zgadzało.Bardzo sprawny perkusista w każdym calu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO robi ogromne wrazenie tym jak gra.... wkoncu nie na marne nazywany jest najlepszym mlodym polskim perkusista:D:D Ja mialam Ta Przyjemnosc widziec go pare razy juz jak gra i porozmawiac...perfekcja....

 

[ Dodano: 08-12-2009, 16:21 ]

Oj widze ze cos temat ucichnal:D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasie znam juz ladnych pare lat, pracuje od roku,wiec moze sie wypowiem:)

 

Przede wszystkim swietny bebniarz,gra mocno,przy tym z polotem.

Za granica raczej sie nie uczyl,ale napewno wielki wplyw na jego gre wywarl Joey Jordison.

 

Pamietam jak bodajze w roku 2004, gralismy z Pneuma koncert razemz kapela Senex,wktorej wtedy gral Adam. Po koncercie Adam usiadl za moim zestawem i z glowy zaczal grac numery Slipknota i Korna. Jota w jote wszystko sie zgadzalo. Wszystkim opadly szczeki!

 

Jednym z pierwszych nauczycieli Adama byl Zbyszek Kraszewski.

W ogole Adam na bebnach gra od 11 roku zycia.

 

Mimo,ze jest po szkolach muzycznych to w jego grze caly czas jest duzo polotu i mlodzienczej fantazji ( ale pieknie to ujalem :):)

Krotko mowic, swietny bebniarz i mikmo,ze widze go w roku na ponad 50 koncertach to i tak caly czas z przyjemnoscia patrze na jego gre :)

 

A bebny to oczywiscie Tama Starclassic Performer B/B z płytkimi tomami, talerze Sabian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasie znam juz ladnych pare lat, pracuje od roku,wiec moze sie wypowiem:)

 

Przede wszystkim swietny bebniarz,gra mocno,przy tym z polotem.

Za granica raczej sie nie uczyl,ale napewno wielki wplyw na jego gre wywarl Joey Jordison.

 

Pamietam jak bodajze w roku 2004, gralismy z Pneuma koncert razemz kapela Senex,wktorej wtedy gral Adam. Po koncercie Adam usiadl za moim zestawem i z glowy zaczal grac numery Slipknota i Korna. Jota w jote wszystko sie zgadzalo. Wszystkim opadly szczeki!

 

Jednym z pierwszych nauczycieli Adama byl Zbyszek Kraszewski.

W ogole Adam na bebnach gra od 11 roku zycia.

 

Mimo,ze jest po szkolach muzycznych to w jego grze caly czas jest duzo polotu i mlodzienczej fantazji ( ale pieknie to ujalem :):)

Krotko mowic, swietny bebniarz i mikmo,ze widze go w roku na ponad 50 koncertach to i tak caly czas z przyjemnoscia patrze na jego gre :)

 

A bebny to oczywiscie Tama Starclassic Performer B/B z płytkimi tomami, talerze Sabian :)

 

Dzięki za info.

Dodam tylko, że jest on naprawdę znakomitym perkusistą, który zdecydowanie dał Kombii mocnego kopa, a jego młodzieńczy polot jest tylko ewidentnym plusem.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć solo, proszę bardzo (to jego kanał):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na ich koncercie i przyznaję, że poszedłem tam specjalnie po to, aby właśnie zobaczyć Adama na żywo. To co On wyprawia za bębnami to dla mnie zjawisko nie do opisania. Szczęka opada. Miałem możliwość obserwowania koncertu "zza kulis" (bo stałem z boku sceny przy samym wejściu) i dzięki temu miałem bardzo dobry widok na całokształt jego gry. Jednym słowem: Zamurowało mnie. Podpisuję się pod kolegami, że wniósł do Kombii takie fajne, cięższe brzmienie. Może być wzorem do naśladowania dla wielu młodych perkusistów (dla mnie też) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adasie znam juz ladnych pare lat, pracuje od roku,wiec moze sie wypowiem:)

 

Przede wszystkim swietny bebniarz,gra mocno,przy tym z polotem.

Za granica raczej sie nie uczyl,ale napewno wielki wplyw na jego gre wywarl Joey Jordison.

 

Pamietam jak bodajze w roku 2004, gralismy z Pneuma koncert razemz kapela Senex,wktorej wtedy gral Adam. Po koncercie Adam usiadl za moim zestawem i z glowy zaczal grac numery Slipknota i Korna. Jota w jote wszystko sie zgadzalo. Wszystkim opadly szczeki!

 

Jednym z pierwszych nauczycieli Adama byl Zbyszek Kraszewski.

W ogole Adam na bebnach gra od 11 roku zycia.

 

Mimo,ze jest po szkolach muzycznych to w jego grze caly czas jest duzo polotu i mlodzienczej fantazji ( ale pieknie to ujalem :):)

Krotko mowic, swietny bebniarz i mikmo,ze widze go w roku na ponad 50 koncertach to i tak caly czas z przyjemnoscia patrze na jego gre :)

 

A bebny to oczywiscie Tama Starclassic Performer B/B z płytkimi tomami, talerze Sabian :)

 

Dzięki za info.

Dodam tylko, że jest on naprawdę znakomitym perkusistą, który zdecydowanie dał Kombii mocnego kopa, a jego młodzieńczy polot jest tylko ewidentnym plusem.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć solo, proszę bardzo (to jego kanał):

 

Talerze sabian to na pewno ale Tama Starclassic Performer B/B to na pewno nie

 

Bębny TAMA Starclassic Bubinga

18"x22" Bass Drum

6"x14" Snare Drum

8"x10" Tom Tom

9"x12" Tom Tom

11"x14" Tom Tom

 

Iron Cobra Power Glide Twin Pedal (HP900PSW)

Iron Cobra Velo Glide Hi-Hat Stand (HH805)

1st Chair Drum Throne (HT750C)

 

http://www.tamadrum.co.jp/artist/tama_artist10.php?artist_id=627&area=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pisalem tamtego posta mial Tame Hyperdrive B/B , teraz faktycznie gran na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto trzeci odcinek rozmowy BeatIt z Adamem Tkaczykiem - perkusistą zespołu Kombii / oficjalny profil. Zapraszamy do oglądania!

http://www.beatit.pl/adam-tkaczyk-wywiad-cz-3/

 

[ Dodano: 05-03-2014, 16:12 ]

Oto czwarty odcinek rozmowy BeatIt z Adamem Tkaczykiem - perkusistą zespołu Kombii. Zapraszamy do oglądania!

http://www.beatit.pl/adam-tkaczyk-wywiad-cz-4/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...