Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. co, artretyzm ?

Demencja starcza ?

Alzheimer ?

 

To są choroby związane z wiekiem, które nie pozwalają.

 

No chyba, że jesteś starszy od Neila. .... o jakieś 15 lat.

W takim razie przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No chyba, że jesteś starszy od Neila. .... o jakieś 15 lat.

W takim razie przepraszam.

 

no jakbym zabrał się do ćwiczeń i to takich katorżniczych to gdy dojde do jego poziomu to...

 

... co ja piszę, dojdę, ludzie aż tak długo nie żyją :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to już powinieneś ciupać paragona.

 

 

 

a Neil Peart to jakis producent blach ? kurcze nie wiedziałem. ja cały czas myślałem że on gra na garach. ale gupek ze mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nei wspomnieli, że ta tragedia przyczyniła się do powstania płyty Snakes&Arrows, do której Neil pisał teksty podczas podróży. Dzięki tym tekstom powstały prawie wszystkie piosenki. Swoją drogą, świetna płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod artykułem były tak durne, że z dziką rozkoszą zamknąłem stronkę i powróciłem na nasze perkusyjne śmietnisko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze mój awatar zdradza kierunek fascynacji pozwolę sobie odkopać ten temat. Mianowicie na forum Rush napisałem, dla osób które nie siedzą w temacie bębnów, dłuższy post nt. werbla Singerland Artist 5.5x14, który ma dość szczególne miejsce w historii Neil'a.

 

http://forum.hemispheres.pl/topic/2891-number-one-slingerland-55x14-artist/#entry68388

 

Gdyby ktoś chciał podzielić się swoją wiedzą w tym temacie, coś uzupełnić, poprawić, to zawczasu dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem Niepowetowana strata. Muzyka Rush ukierunkowała mnie muzycznie na wiele lat a solo Pearta z A show of hands wywróciło moje spojrzenie na grę do góry nogami.

RIP Neil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...