Skocz do zawartości
nawalator

Żaba nie żyje...

Rekomendowane odpowiedzi

http://nieporozumienie.wrzuta.pl/audio/9FpVWDfqSJb/confident_sound_-_slownie_dziesiec na tym linku możecie posłuchać głos żaby jak chcecie coś jeszcze po nim zostało... cały kawałek sam nawija :)

 

[ Dodano: 13-10-2009, 15:41 ]

MrDeath, termin moj drogi, termin
troche się zmieniło teraz na nekrologach napisali że o godz. 13 włąsnie w tej parafii co napisałem w czwartek 15 października wszyscy mile widziani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałam Żaby, kojarzę Go jednak jako aktywnego, skorego do pomocy użytkownika.

Najgorsze jest to, że po raz kolejny to głupota i brawura kierowców doprowadziła do tragedii, której można było uniknąc, respektując to pieprzone 50km/h. Kondolencje dla rodziny Michała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość, jeszcze pamiętam jak dziś jak dostałem warna od Żaby, i te rozmowy w temacie ehh... to były naprawdę miłe chwile jak się teraz wspomina. Ten czas już na pewno nie wróci.

 

 

R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na różańcu za Żabę ... perkusistą jest do końca bo miał pałeczki w trumnie , a później jak go wywozili do chłodni jego brat umieścił je w rękach Michała... w tym momencie zacząłem ryczeć jak małe dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wypowiadał się na temat mojej gry, bardzo obiektywnie i profesjonalnie. R.I.P [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłem na różańcu za Żabę ... perkusistą jest do końca bo miał pałeczki w trumnie , a później jak go wywozili do chłodni jego brat umieścił je w rękach Michała... w tym momencie zacząłem ryczeć jak małe dziecko.

Im jestem starszy tym bardziej docieraja do mnie pewne prawdy. Rzeczy o których jeszcze nie dawno myslałem bardzo lekceważąco. Zapewne jeszcze parę lat temu wstydziłbym sie takiej reakcji zgodnie z zasadą, że ,,prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze"ale dziś na pewno nie. Naprawdę jak myślę o tym wszystkim, o tym, że dziś kogoś widzimy na ulicy, rozmawiamy, dzielimy się emocjami a jutro dowiadujemy się, że tego kogoś już poprostu nie ma to zaczynam czuć jaki jestem bezsilny.

,,All we are is dust in the wind"

Mam nadzieje Żabo, że w tym innym świecie grasz tak jak chcesz, na czym chcesz i tymi wszystkimi ludźmi, których już nie ma między nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( szkoda chłopaka:( osobiście ani na forum go nie znałem, ale jak słucham teraz jego wykonania to po prostu respekt... Niech spoczywa w pokoju[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tym, ze nie udzielam sie na tym forum nie mialem okazji poznac kolegi. ale jest mi bardzo przykro, wiem co to znaczy stracic dobrego kumpla, ktory cale zycie mial jeszcze przed soba. tak nie powinno byc. zycie jest niesprawiedliwe. lzy same cisna sie do oczu. niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*][*][*][*][*][*]

 

Nie znałem osobiście kolegi, ale ogromnie mi przykro. :-(

 

Teraz w niebiańskiej orkiestrze, jak to ktoś określił, zapewne pyka sobie na czymś takim :

masterworks.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dość często przeglądam forum, otrzymałem od Was kilka cennych rad, i bardzo smutną sprawą jest to, że osoba, której nie znałem, aczkolwiek mogłem mieć szansę na poznanie, odeszła w tak tragiczny sposób... Niech mu będzie dobrze, tam gdzie trafił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...gdy ktos kto mi jest swiatelkiem, gasnie nagle w bialy dzien...dla wszystkich tych dla ktorych byl osoba bardzo bliska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma mnadzieje ze slyszal nase oddanie czci na zlocie. nalezalo Mu sie...

sstrasnie zalowalem ze go nie ma... na pewno by wygral jordisona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...