Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczę tu moją "cudowną" solówkę nagrana super kamerą z telefonu ;]

Jako tako solówka wymyślana biegle co słychać bo nie widać jakoś masakryczna co do dźwięku samo się zdziwiłem że tak ładnie komórka nagra

 

Więc:

 

 

 

Miłego Oglądania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako tako solówka wymyślana biegle

Jeśli chodzi ci o to, że wymyślana w biegu, to powiem ci w tajemnicy, że właśnie na tym polega solówka :biggrin:

 

A generalnie to mało solówki w tej solówce - przeważnie leci patent.

Natomiast całościowo przypomina mi to ilustrację muzyczną do jakieś bijatyki w filmie animowanym dla dzieci :biggrin: . Innymi słowy - dużo bałaganu, mało konceptu, nie zawsze równo.

 

Jak długo grasz na zestawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chodziło mi o to że podczas gry sobie jakieś rzeczy wymyślałem a to było prawdę mówiąc nagrywane z nudów. Co do długości gry to gram około 4 miechy ze słuchu ;] samołuk;D masz racje troszkę to przypomina muzyke do bajki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się nie zapytać (i będzie to pytanie nie tylko do Ciebie Patryku). PO CO COŚ TAKIEGO UMIESZCZA SIĘ NA FORUM?? Przecież nie ma ładu składu, idealnie oddany duch nagrywki przez kovala odnośnie chińskiej nawalanki. Ludzie, poćwiczcie w spokoju, nie napinajcie się na jakieś "solówki" coby na forum zaistnieć. Na koniec dodam, że kto z własnej woli wytrzyma do końca "solówki" stawiam browara. Przepraszam za lekko czepialski ton ale co jakiś czas takie kwiatki nam tu wyskakują. 4 miesiące Patryku to całkiem malutko więc czekamy z chęcią na nagrywkę dojrzałego instrumantalnie Patryka. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na koniec dodam, że kto z własnej woli wytrzyma do końca "solówki" stawiam browara.
!!!Wytrzymałem :cool: Czekam na piwko! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na koniec dodam, że kto z własnej woli wytrzyma do końca "solówki" stawiam browara.
!!!Wytrzymałem :cool: Czekam na piwko! :biggrin:

W takim razie oglądnę specjalnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? :biggrin: Z własnej woli zmuszę się, żeby to oglądnąć do końca :lol:

Żarty żartami, ale na poważnie, to myślę, że "solo" wrzucone trochę za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem to było nagrane dla jaj i kolega wstawił to bez mojej wiedzy ale niech zostanie ;]

A jak temat nie pasuje to niech admin wykasuje i po kłopocie a co do tego Rhytm Attacker, jak ci coś nie pasuje to zachowaj do dla siebie a nie piszesz tu akurat takiej krytyki nie lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rhytm Attacker napisał/a:

Na koniec dodam, że kto z własnej woli wytrzyma do końca "solówki" stawiam browara.

 

!!!Wytrzymałem Czekam na piwko!

 

A ja obejrzałem 24 razy , będzie krata browara?

 

Ps. mądre słowa już padły tutaj dużo wcześniej

Nie mogę się nie zapytać (i będzie to pytanie nie tylko do Ciebie Patryku). PO CO COŚ TAKIEGO UMIESZCZA SIĘ NA FORUM?? Przecież nie ma ładu składu, idealnie oddany duch nagrywki przez kovala odnośnie chińskiej nawalanki. Ludzie, poćwiczcie w spokoju, nie napinajcie się na jakieś "solówki" coby na forum zaistnieć

 

I właśnie pod tym sie podpiszę :).

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba - wiadomo nie jakiś profesjonalista - brzmienie bardzo słabe - ale gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldi hehehe dzięki ;]

A co do innych brać z aldi'ego przykład ;]

Co do mojego tematu dzięki za krytyke ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rhytm Attacker, jak ci coś nie pasuje to zachowaj do dla siebie a nie piszesz tu akurat takiej krytyki nie lubię

Nie ukrywasz się ze swoją "twórczością" lecz z premedytacją wrzucasz filmik na publiczne forum perkusyjne, więc Rythm Attacker ma oczywiste prawo wypowiadania się na ten temat.

 

Czego Ty się spodziewałeś? Mamy pogłaskać po główce i kupić lizaczka, za to, że potrafisz zastukać rytm w jakości 'TURBO HD'?

Wiem to było nagrane dla jaj i kolega wstawił to bez mojej wiedzy

Zawsze masz wgląd do swoich postów i możesz to usunąć, więc takie tłumaczenie też jest bez sensu.

 

 

Ja też wirtuozem perkusji nie jestem i pewnie nie będę, ale kurde Panowie.... takie coś, to nawet nie zawiera się w słowach: "Solówka perkusyjna", to moim zdaniem jest jakieś bez sensowne stukanie i trzaski, z przejawami rytmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wrzucając filmik na forum trza być świadomym tego że ktoś się pod tym wypowie i nie koniecznie dobrze. I nie możesz mieć do tego pretensji jak powie nie po Twojej myśli, bo tutaj nie tylko chwalimy :) A co do tego że to "kolega wrzucił" to już tak nie ściemniaj bo wiem z autopsji że sam tak mówiłem parę lat temu jak coś się innym nie podobało xD lol :P

 

A co do filmu..hmm..czekam na kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...