Jump to content
Nabashi

Kerim "Krimh" Lechner

Recommended Posts

Jestem ciekaw. DLACZEGO?
Bo ma rodzinę w Austrii? Bo ma wszystko w Austrii? Dla mnie to dosyć oczywiste, zostawił wszystko i przyjechał tutaj, a przecież on też ma rodzinę i swoje prywatne życie.

Pół roku czy rok temu nie miał rodziny w Austrii?
Skąd wiesz jak się czuł z dala od domu przez tyle czasu? Poza tym chociażby prosty przykład - chora matka, jakieś spory w rodzinie etc.

zander,

"Zbyt wiele osobistych problemów i innych trudności przyczyniło się do podjęcia przeze mnie takiej decyzji."

handluj z tym, nikt nie siedzi mu przecież w głowie.

Mi też się wydaje, że tempa w Behemoth stanowią spore wyzwanie dla Kerima. Nigdy nie widziałem, żeby grał powyżej 230-240bpm.

planowane koncerty zagra prawdopodobnie były perkusista grupy Decapitated â Krimh

Ja bym tam Lucassa wstawił. ;)

Ja bym tam Lucassa wstawił.
behciu to kapela światowa i niestety Krimh ma większe doświadczenie sceniczne i więcej pojeździł niż Lucass, a w tej branży i za takie siano to się nie ryzykuje, dodatkowo Krimm jest bardziej rozpoznawalny i może on przyciągnąć dodatkową publikę.

Na Impact Fest grał Behemoth z Krimh na garach. Moja ocena jest taka, że zagrał średnio i w kilku miejscach słychać było że nie wyrabia.

I jednak coś jest chyba na rzeczy, bo Behemoth odwołał swoje najbliższe festiwalowe koncerty i poczeka na Inferno.