Skocz do zawartości
06szymonszymanski

Zildjian zht rock

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. To mój pierwszy crash test na forum, wjec jak coś zawale , sory. Wjec tak wczoraj dostałem zildjian zht rock. :cool: ogółem blachy są grube i wytrzymałe . Ja osobiście gram muzykę rock, pop. :badgrin: Gram na perkusji niecały rok i mam tylko 15 lat wjec jeszcze nie wiem jak gdzie co , po co ? , i kupiłem blachy takie na jakie mnie bylo stać :cry: i nie żałuje tego co kupiłem. :biggrin: . Wszystkie z B12

 

 

a25dd08d8cd7a111med.jpg ac3244e7305e41f3med.jpg

 

20" rock ride - głośny bell, ciemniejsze brzmienie , gruby , długo wybrzmiewa, ale ja przynajmniej :doubt: tak lubię , punktowy.

 

 

8064a8f8635b970emed.jpg

 

18" rock crash - żeby go ruszyć by zabrzmiał naprawdę konkretnie, trzeba udezyc mocniej :evil: , można go spokojnie rajdowac , głośny trochę cieńsze niż ride .

 

 

b7a631e7c3596ccemed.jpg a35b566b40e81080med.jpg

 

 

16" rock crash- głośny, wyraźny, długi ogon , czyli rzeźnia :badgrin:

 

 

 

 

 

078b40509e55e01cmed.jpg f7389f4fb733c7c7med.jpg

 

14" rock hi hat- głośny, dobrze chodzi i na otwartym i zamkniętym, spód (bottom) jest trochę grubsza niż góra (top) i co najbardziej mi się podoba jest tak jak by taki głośny cyk ( chick sound) ma szeroki zakres to rożnych typów muzyki. :smile:

 

OVER ALL = polecam blachy wszystkim ktozy graja rock , lub pop , mogą nawet podejść to jazzu. Myślę ze bija paiste pst5 , i alchemy pro art :cool:

 

Pytania- diego1294@wp.pl :biggrin:

 

[ Dodano: 07-12-2009, 08:11 ]

wczoraj wzucilem filmik na YouTube - 16" rock crash -

 

[ Dodano: 07-12-2009, 08:13 ]

Sory ten u gory jest do ride a ten tutaj jest do crash 16-http://www.youtube.com/watch?v=po1QO9ehLt0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale to nie jest crashtest :P w dodatku jest parę błędów:

 

wjec
Więc.

 

sput
Spód ;P

 

ale ja bynajmniej tak lubię
Przynajmniej :)

 

Poza tym brak polskich znaków i znaki przestankowe w złych miejscach utrudniają czytanie, na przyszłość bardziej się postaraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie brzmią :)

Tylko jak dla mnie crash za mało zachęca trupy do powstania i nie ma tego kopa co ja lubię. Być może to wina nagrań.

Aha zaopatrz się jakąś nakrętkę i filc/podkładkę(zwał jak zwał) bo warto :)

Aha i nie graj tak siłowo jak na tym crashu.

Btw. filmik o crashu a cały czas na nim ridzisz i tylko raz żeś uderzył jak w crasha :P

A co do rida to przyznam że Twój fajniej brzmi od mojego czego Ci zazdroszczę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blachy ok, ale nie za tę kasę. Mój kumpel ma crasha 18". Jakościowo niewiele gorsze od Istanbula Radianta, ale ma takie mechanicznie wyprodukowane brzmienie co łatwo rozpoznać. Poza tym słyszałem, że są dość kruche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tym ProArtem to lekka przesada, bądź co bądź, ja zaczynałem od kombinowanych Polmuzów a Ty od Zildjiana.

Życze zapału i checi do grania ;)

 

P.S

Pakiet Ofice Microsoftu ale po polsku ;) powinien zalatwic sprawę tych literówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieMaMjensa, Ze niby Pro Arty sa lepsze niz ZHT ?? :roll:

Chyba nie grałeś na zadnycyh z tych blach.

Ride Pro Art przy ZHT odpada z miejsca Hihat i crashe przy ciężkiej muzie odpadają.

Wiem bo porównywałem oba zestawy na koncertach.

Wiem co mowie.

A ludzi którzy po oceniają blachy po pozorach proszę o zatrzymanie bezpodstawnych opinii dla siebie a nie mylić innych forumowiczów.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blachy ok, ale nie za tę kasę. Mój kumpel ma crasha 18". Jakościowo niewiele gorsze od Istanbula Radianta,

 

Na stos bluźniercę! :evil: Radianty wymiatają tanie Zildjiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ride Pro Art przy ZHT odpada z miejsca Hihat i crashe przy ciężkiej muzie odpadają.

 

Co za bzdury.. hh 14'' i crash 18'' to mega szkliste blachy.. idelne to ciezkiego grania.. I w tym momencie widze ze to ty kolego wprowadzasz ludzi w blad.. Ride faktycznie odstaje ale hh i crashe naprawde bija ZHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...