Skocz do zawartości
Corgi

Mapex Voyager

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio przeglądając olx natrafiłem na kilka ogłoszeń gdzie sprzedawali mapexa Voyagera ceny były dość niskie od 500-1000 dlatego chciałem się zapytać co sądzicie o tych bębnach .gdzieś wyczytałem że korpusy mają z lipy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem sprawdzić ale dobrze zrobiłem bo dowiedziałem się że to tak jakby seria "q" .ja gram na serii "v" mam jeden tom 10 cali"q" i trochę opukałem zestaw tej serii, powiem że q jest delikatnie"bledszym" sprzętem w porównaniu do v ale jest to delikatna różnica którą może można zrównoważyć dobrymi naciągami... także twój obiekt zainteresowania pewnie niewiele odbiega brzmieniowo od q i v. Z mojego doświadczenia są to mniej melodyjne bębny od na przykład premiera apk a bardziej od everplay bądź basixa/drumcrafta.ale to też kwestia stroju i typu naciągów (częściowo).na pewno da się na niej grać i jakoś ją polubić.jeszcze jedno: bęben basowy serii q w dobrej akustyce pomieszczenia daje radę .cena ok jak za taki sprzęt ale bliżej tej dolnej granicy nawet z osprzętem (statywami itp).napisz jeszcze na czym grałeś do tej pory.ps,to chyba angielskie gary tylko produkowane w Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.mam lipowy korpus w bębnie basowym everplay i różnica między brzozą a lipą jest słyszalna ,ale też na tym everplayu i mapexsie mam inne naciągi i mapex jest 22 na około 18/16 a ten everplay 24 na 12 , dlatego ciężko ustalić /określić różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...