Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam "Drumline" (polski tytuł: "Dobosz") o werbliście z orkiesty o wielkim talencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio. Fajny :D A ciężko znaleźć filmy o bębniarzach. Drumline jeszcze jest, ale to werblowy.

Wyprzedził mnie ten pan u góry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jezeli ktos lubi anime i metal(rzadkei polaczenie;d) to neich sobie obczai [triad] detroit metal city. idzie sie posikac;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałałem Rockera, fajny film, idealnie zerżnięty temat przez Szkołę Rocka;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jezeli ktos lubi anime i metal(rzadkei polaczenie;d) to neich sobie obczai [triad] detroit metal city. idzie sie posikac;d

 

True, true. Niedawno wszystkie odcinki obejrzałem i po prostu nie mogłem ze śmiechu z niektórych sytuacji wytrzymać. Świetnie obmyślone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starawy temat co prawda ale warto wspomnieć o polskich filmach "Wszystko co kocham" i "Beats of Freedom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze pod to podciągnąc Najgłośniejszy film Polski - o Przystanku Woodstock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się jeszcze jeden film "Pump up the Wolume". Wydany w roku 1990 z Christianem Slaterem w roli głównej, film może niekoniecznie o tematyce rockowej ale ogólnie muzycznej.Myślę, że też warto oglądnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć bo film opowiada historie radiowcy.

Przed chwilą się kapałem i przypomniałem sobie jeszcze o dwóch filmach, jednak nie pamiętam tytułów. Pierwszy to opowieść o trzech gitarzystach rockowych: Jimmy Page (Led Zeppelin), Edge (U2) i Jack White (White Stripes) natomiast kolejny mówi o niewidomych muzykach, którzy zakładają zespół rockowy.Warto oglądnąć te pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już podał film, ale ze złą nazwą. Otóz chodzi mi tu o This Is Spinal Tap :P

Motyw z "this one goes to eleven" mnie rozbroił xD

A tak to oczywiście film z niemalże całą płytą mojego najukochańszego zespołu, czyli Pink Floyd - The Wall. Swoja droga jadę na koncert Watersa z kwietniu, zobaczyć legendarny obraz ściany budowanej i niszczonej w trakcie koncertu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...