Skocz do zawartości
kujaw

Off-Topic, czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy masz sesyje? Ja to jeszcze dwa tygodnie do sesji, dzisiaj zaliczyłem kolo z fizyki i generalnie rządzę :D Pierwszy semestr studiów, w którym nie robie wszystkiego na ostatnią chwilę, ba, nawet kilka czwórek będę miał xD

A co do grania to czekam na przerwe po sesji, wtedy tydzien chlania + tydzień grania :D Kobieta ma ferie w czasie mojej sesji, więc nikt mi nie będzie przeszkadzał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim wrzodem na d..pie jest awans z poprzedniego roku, a tak to nie cykam sie sesji w ogole i nigdy nie powodowalo to we mnie leku. zaczynam sie denerwowac dopiero, jak cos zawale, bo nie lubie miec takich niezalatwionych spraw na koncie. grunt to przysiasc do tego odpowiednio wczesnie i wszystko da rade ogarnac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie zacząłem studiować. Wiem, że to niedobrze, bo z czasem nawet mogą mnie nie przyjąć, ale cóż..

 

Do tego zamiast spokojnie spędzić dzień w pracy, poszliśmy na lotnisko kuć lód. A po ponad godzinie ciężkiej harówy okazało się, że loty odwołane i niepotrzebni to robiliśmy. Paranoja. Na szczęście piątek wolny i będę mieć czas pograć. A w poniedziałek jadę zeznawać na żandarmerię- mam dwa wyjścia- albo podpie...... albo nie. I jedna i druga opcja jest zła i dobra jednocześnie. Nic tylko się zresetować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, jest to pierwsze forum na ktorym moderatorzy nie wyrabiaja sie jak PKP podczas opadow sniegu, a ze sobie rady nie daja to zwalaja na innych. tyle w tym temacie,

 

nigdzie nie spotkalem sie z taka panika ze nie mozna w hydeparku popisac o wszystkim i o niczym

 

mam pytanie odnosnie tego

podobnego istnieje od dawna i nazywa się to "śmietnik", ale tam to nikt z was nie zaczyna rozmowy

to dlaczego nie przeniesiesz i inni moderatorzy do smietnka tylko odrazu usuwacie :?:

 

 

co do tematu,

 

co studiujecie ? jakie kierunki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kujaw napisał/a:

A kiedy masz sesyje?

 

 

1-14 luty hehe a 14tego mam urodziny, a i jeszcze 14 sie zaczyna sesja poprawkowa :/

 

Seeker, a co mnie twoja kobieta obchodzi ;P

 

zgubiles to szukaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seeker, a co mnie twoja kobieta obchodzi ;P

 

Uwierz mi, tu było ZUPEŁNIE inne słowo.. Ale się już nie odzywam, bo to podżeganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O jacie, czy to jest temat, w którym można napisać co się tylko chce? :biggrin:

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S.E.S.J.A.

System Eliminacji Studentów Jest Aktywny

 

studenci bójcie się HAHAHAHAHAHA

Na szczęście na PW mamy rejestrację roczną. Dzięki ta sesja mnie nie wyeliminuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdy wydział na PW ma rejestrację roczną. Np Elka, np Architektura...np każdy pierwszy semestr; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(dziś):P
Nie, już nigdy! A przynajmniej już nigdy Soplicy Wiśniowej xD

 

 

No, chyba, że znowu wygram Axisa, czy coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sraty taty dupa w kraty. po co się okłamywać?:P ja tam mam czyste sumienie, nigdy się nie oszukałam takim tekstem, ani czymś w stylu "od jutra nie palę" . trzeba być w zgodzie ze swoim wewnętrznym JA:P

 

ale po chwili namysłu, lepiej nie pić tego wiśniowego tworu ponownie ;P

 

[ Dodano: 27-01-2010, 13:13 ]

ps. jak to dobrze że jest ten temat, nie muszę siebie oszukiwać, że nie chce mi się uczyć. po prostu tracę czas na forum : ) idealne rozwiązanie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czy taka burżuazja?:P

 

Nebula - ja się nie oszukuję, bo zanim następny raz się nabombam, to minie trochę czasu:P poprzednio ostatni raz pijany byłem na zlocie, więc to prawie tak jakbym nie pił. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie każdy wydział na PW ma rejestrację roczną. Np Elka, np Architektura...np każdy pierwszy semestr; )

Że pierwszy semestr nie ma resjstracji rocznej to wiem. Ale cudem jest go nie przebrnąć. Wystarczy się trochę postarać. I wybrać SiMR :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudem jest go przebrnąć i znaleźć sięw tych 60% które nie zostają wykopane na bruk :P

Za simr to ja dziękuję bardzo :P byłam tam przez jeden semestr na zajęciach z solidworska, starczy mi :P.

Ale windę macie prawie tak samo fajną jak my:P ale to dlatego że Kulikowi się nie chciało na piechotkę iść do swojej kanciapy :P

 

(przyp. autora my tj WIM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...