Skocz do zawartości
kujaw

Off-Topic, czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne na kogo się dzisiaj zagłosuje...wszystko byle nie Kaczke. Branie ludzi na litość "bo kochany braciszek mi zdechł" było nie na miejscu w jego kampanii. Teksty typu "koniec wojny polsko-polskiej" w chwili kiedy 90% sporów politycznych generuje on i jego partia tak samo... Poza tym nie chcę znowu olewania spraw kraju i mydlenia oczu jakimś becikowym, mundurkami, etc...już raz to było... Lepiej zagłosować dzisiaj na Leppera i wywalić głos w błoto niż zagłosować na tego człowieka...

 

"...nie muszę się znać na psychopatologii kolegi Kaczyńskiego" J.K. Mikke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde no i mój kandydat zlamił -,-

 

Ale szczerze mówiąc, takich wyników się spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale szczerze mówiąc, takich wyników się spodziewałem.

 

Ale... żadnych wyników jeszcze nie ma. Normalne wyniki będą podane dopiero po północy. To, co podali to "sondaże".. Znów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sondaże przedwyborcze (te podawane dzisiaj) różnią się zazwyczaj od prawdziwych wyników...

 

o 1 - 2 procenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadacie ostro...

 

poszedlem na wybory i zaglosowalem, ale wierzenie "sondazom" to nie moja dzialka.

zapytali sie chocby 2 tysiecy osob, ale zapytali sie centralnie w duzych miastach gdzie ludzie sa za komorowskim. nie uwzglednili wsi ktore sa za pawlakiem, kaczyńskim i lepperem xD dodatkowo wiele glosow z polonii przyjdzie.

 

z wlasnego doswiadczenia wiem, ze sondazami mozna sobie podetrzec tylek, bo sa zwykle ustawione, nieobiektywne i niezgodne z rzeczywistością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale, jak mówią, że Morawiecki ma 0,3% głosów, to raczej daleko to nie odstępuje od finalnych wyników:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin-Mikke może być w normalnych wynikach wyżej, niż w sondażach. On ma ogromne poparcie w internecie. A co robią ludzie internetu? - siedzą przy komputerze :D. Aczkolwiek jeśli już są za Korwinem, to są zdeterminowani i na pewno poszli na wybory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korwin-Mikke może być w normalnych wynikach wyżej, niż w sondażach. On ma ogromne poparcie w internecie. A co robią ludzie internetu? - siedzą przy komputerze :D. Aczkolwiek jeśli już są za Korwinem, to są zdeterminowani i na pewno poszli na wybory :)

 

Jak widać na załączonym obrazki Korwin-Mikke ze swoimi 3% okazał się małym czarnym koniem. Bo raczej niewielu się spodziewało, że koleś będzie na 4 miejscu i wyprzedzi Pawlaka oraz Olechowskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 5 lat wątpię czy wystartuje. On ma teraz 68lat..
Nie wystartuje, bo nie wiem, czy wiesz, to za dwa lata jest koniec świata :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wystartuje, bo nie wiem, czy wiesz, to za dwa lata jest koniec świata :biggrin:

:lol: No tak, faktycznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to rozmowa o wszystkim to powiem wam że ostatnio wspomagałem na perkusji takich kolesi grających thrashmetal,gdzie na próbach jeden na drugiego tak morde wydziera że sam sie wystraszyłem.Wierzcie mi lub nie ale kiedy wspomagałem takie zespoły rock-pop grające na letnich festynach miejskich,to atmosfera była o wiele rzadsza i przyjemniejsza,bez wulgaryzmów itp..może to dlatego że w takich popowych zespołach jest przeważnie ładna wokalistka która być może łagodzi obyczaje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem.. Podobno miał być czarny, a jest srebrny.. Śmieszny gadżecik :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie, za to na profilu Axe(na facebooku, z którego się zamawiało klikery) widnieje opis:

Po licznym odzewie na poprzedni wpis widzimy, że jeszcze sporo osób czeka na swojego Klikera. Nie możemy przyśpieszyć działania Poczty, ale możemy polecić Wam zestaw ćwiczeń relaksujących:

 

[a tym, którzy już mają swojego, życzymy wysokich wyników!]

Yoga Lesson

www.youtube.com

:lol: :lol: :lol:

 

[ Dodano: 06-07-2010, 20:51 ]

Obrazek

Może ktoś z Was chciałby nabyć coś takiego ?

co to jest konkretnie za bęben?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAMA GRANSTAR 13, 16, 22x16, Głębokość tomów musiałbym zmierzyć, bo nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seeker, ale niezbyt starannie wykonany, przynajmniej u mnie.

Widać pewne wady, ale w sumie nie narzekam na wykonanie. Niestety- gdyby był z metalu byłby lepiej wykonany, a tak jednak plastik robi swoje. Ale powiem szczerze- działa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...