Skocz do zawartości
kujaw

Off-Topic, czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się co to za firma z logiem gitary w kółku ze skrzydłami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Um, dobra, mamusia z tatusiem dobrze swe dziecię wychowali więc postanawia się ono przywitać z racji takiej, że zmuszeni jesteście owo stworzenie od dzisiaj znosić.

A więc - Witam was wszystkich. Mam nadzieję że na przywitanie wybrałam dobre miejsce.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh właśnie, wybaczcie tą nieuwagę :>

Na imię mi Paulina, jako Rycerz Chrystusa zwana Bernadettą . Ale wołajcie jak wam się podoba :D

 

[ Dodano: 29-05-2012, 14:23 ]

Łojeżusie Maryjo! (Aż mi się "Ide albo nie ide" przypomniało :D)

Oczy piwne (a mogłam mieć takie ładne ciemne, ekran komputera chyba mi kolor wypalił :c) , włosy koloru brązu ( fryzjerki próbują mi wmówić iż mam ciemny blond ..), nie za długie, a jedyny wymiar który Ci z pamięci podam to 158. . .Nie ma to jak wzrost :D Adres także będzie wymagany ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od dentysty, wyrwałem zęba, ale była RZEŹ, pierwszy raz poczułem jak bardzo moje policzki są rozciągliwe, a co najgorsze: NIE MOGĘ NIC JEŚĆ!! :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był może ktoś wczoraj na koncercie RHCP? Ja byłem i jak tylko zobaczyłem Chada to ogarnęła mnie jakaś furia, bo zacząłem drzeć się i skakać jak opętany :D :cool: To było spełnienie moich marzeń (zobaczyć na żywa Chada Smitha)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i bardzo dobrze będę wspominał ten dzień do końca życia :)

 

A pisałem temat kto się wybiera na Impact, to nikt nie napisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nie widziałem tego tematu, bo z chęcią bym się z Tb przeszedł na ten koncert :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy zakładałem i nikt nic nie napisał ! :)

 

No szkoda, szkoda, byśmy pogadali i ogólnie, ale koncert i tak był mega udany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie moje klimaty ;)

Poza tym w tym roku już na nic nie pojadę zapewne, bo niestety na wszystko nie ma pieniędzy.. Ale za rok jak będzie coś ciekawego - na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak będę jechał na jakiś większy koncert to na pewno założę temat np. w HydeParku ;)

 

Tylko jak coś, to nie zamulić tak jak w tym roku z tymi Red Hot'ami ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jadę z wami - w tym roku byłam na Rock in Summer w Wawie i mimo to że dostam raz z glana a raz z trampka w twarz - było zaje*iście! Hunter dał czadu, a KoRn przyprawił to na słodko-kwaśno, nie mogę się doczekać następnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sezon koncertowo-festiwalowy powoli dobiega końca, no cóż, czekać tylko do następnych wakacji. No chyba że coś ciekawego w ciągu roku wpadnie :smile:

 

A jestem głupia jak but że przegapiłam RHCP :-( ogólnie to jak wrażenia po koncercie? podobało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pauline, mi też będzie miło :) A co do koncertu to Chad rozwalił system po prsotu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...