Skocz do zawartości
Żurson

Yamaha DTX402K albo Black Hawk MXDIII

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Rady potrzebuję. Kupuję perkusję (albo raczej mam zamiar) elektroniczną, no i najbardziej w oko wpadł mi model Yamaha DTX402K - słyszałem o nim kilka ciekawych opinii, głównie ze sklepów muzycznych. Natomiast pytając się nauczyciela od perkusji, ten zdecydowanie sobie zachwalał Black Hawka - on sam miał model HXDIII, natomiast jego dobry kumpel miał wspomniany w temacie MXDIII. Sam sobie na stronie producenta obejrzałem MXDIII i powiem, że całkiem spoko. I teraz apropo rady - który model wybrać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Odsyłam cię do podobnego tematu w tym samym dziale zerknij: Essenter -kolega forumowicz też się zastanawia nad kilkoma opcjami w cenie do 2 tysięcy, trochę z nim o tym pogadałem, może we dwóch wymyślicie coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przyłącz się bo na razie chłopak ma tylko moją opinię i "porady" a może faktycznie coś razem wymyślicie, szczególnie że ty masz jeszcze opcje tego Black hawk o którym ja nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum ktoś pisał że całkiem niezłe te Black hawki, a jeśli faktycznie to polska firma to można uwierzyć że to może być rozwiązanie połączenia profesjonalnego sprzętu z przystępną ceną, nigdy nie słyszałem brzmień ich modułów.sprawdze na jutubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wgl jeszcze jest Black Hawk HXDIII, tylko że ten już droższy chyba 5 stówek na ten moment, ale ma lepiej wyglądający, ulepszony moduł i jeszcze jakieś inne zmiany chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś coś się wypowie, pomoże mi jako towarzyszowi, bo w sumie nie jestem zbytnio pewien wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, ostatecznie zdecydowałem się dołożyć trochę kaski, i kupić za 2,4K Black Hawk HXDIIIa z dodatkowym crashem, i o cholera, epicko dumny jestem z niej, jak dla mnie póki co jest epicki i lepiej trafić myślę że nie mogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.06.2021 o 12:29, lurline02 napisał:

Ja bym brał Yamahę :)

Generalnie to miałem napisać, że po tygodniu postanowiłem zwrócić tego Black Hawka - widząc co drugą perkusję z tymi samymi talerzami i pedałami wolałem nie ryzykować, w dodatku brak bella i fabrycznego cross-sticka zaczął doskwierać - oraz postanowiłem wziąć na raty Yamahę DTX6KX - wyrwałem na promo. Opie, jak kiedyś to w Fifie usłyszałem - to nie różnica klasy, to różnica dwóch klas. Szczerze to jedyne co bym w tej Yamasze zmienił to Hihat na 2-strefowy, ale i tak jest potężna - podług tego Black Hawka to jak niebo i ziemia, no i przyznam że ten pozycyjny ride robi różnicę, + silikonowe pady Yamahy są zajefajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Alesisa nie kupiłeś. Yamaha DTX 6 to nie ta półka cenowa co Black Hawk, jest 2x droższa wiec stąd ta różnica. Co nie oznacza że Black Hawk jest zły w swojej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i wgl szczerze te gumowe pady Yamahy są całkiem dobre, myślałem że będą zdecydowanie gorsze. Na początku trochę ciężko było się przyzwyczaić i ręce nieco bolały, ale teraz jest git, a nawet imo potencjalnie są lepsze niż siateczki na których grałem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...