Jump to content
Sign in to follow this  
Żurson

Yamaha DTX402K albo Black Hawk MXDIII

Recommended Posts

Siema

Rady potrzebuję. Kupuję perkusję (albo raczej mam zamiar) elektroniczną, no i najbardziej w oko wpadł mi model Yamaha DTX402K - słyszałem o nim kilka ciekawych opinii, głównie ze sklepów muzycznych. Natomiast pytając się nauczyciela od perkusji, ten zdecydowanie sobie zachwalał Black Hawka - on sam miał model HXDIII, natomiast jego dobry kumpel miał wspomniany w temacie MXDIII. Sam sobie na stronie producenta obejrzałem MXDIII i powiem, że całkiem spoko. I teraz apropo rady - który model wybrać? 

O! Odsyłam cię do podobnego tematu w tym samym dziale zerknij: Essenter -kolega forumowicz też się zastanawia nad kilkoma opcjami w cenie do 2 tysięcy, trochę z nim o tym pogadałem, może we dwóch wymyślicie coś ciekawego.

Gdzieś na forum ktoś pisał że całkiem niezłe te Black hawki, a jeśli faktycznie to polska firma to można uwierzyć że to może być rozwiązanie połączenia profesjonalnego sprzętu z przystępną ceną, nigdy nie słyszałem brzmień ich modułów.sprawdze na jutubie.

No i wgl jeszcze jest Black Hawk HXDIII, tylko że ten już droższy chyba 5 stówek na ten moment, ale ma lepiej wyglądający, ulepszony moduł i jeszcze jakieś inne zmiany chyba

BTW, ostatecznie zdecydowałem się dołożyć trochę kaski, i kupić za 2,4K Black Hawk HXDIIIa z dodatkowym crashem, i o cholera, epicko dumny jestem z niej, jak dla mnie póki co jest epicki i lepiej trafić myślę że nie mogłem

W dniu 11.06.2021 o 12:29, lurline02 napisał:

Ja bym brał Yamahę :)

Generalnie to miałem napisać, że po tygodniu postanowiłem zwrócić tego Black Hawka - widząc co drugą perkusję z tymi samymi talerzami i pedałami wolałem nie ryzykować, w dodatku brak bella i fabrycznego cross-sticka zaczął doskwierać - oraz postanowiłem wziąć na raty Yamahę DTX6KX - wyrwałem na promo. Opie, jak kiedyś to w Fifie usłyszałem - to nie różnica klasy, to różnica dwóch klas. Szczerze to jedyne co bym w tej Yamasze zmienił to Hihat na 2-strefowy, ale i tak jest potężna - podług tego Black Hawka to jak niebo i ziemia, no i przyznam że ten pozycyjny ride robi różnicę, + silikonowe pady Yamahy są zajefajne