Skocz do zawartości
ŚwieRszcz

wasze inspiracje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio szczególnie zainspirował mnie Aquiles Priester. Szczególnie jego drum cover Death - Symbolic. Perfekcja, finezja, polot. No miazga po prostu. Jest dużo filmów na yt z jego udziałem polecam gorąco. Drugi który zdecydowanie wpłynął na to że rzuciłem gitarę i wziąłem się za bębny do James Kottak. Nie sądziłem że nie grając nic szeczgólnie skomplikowanego można to robić tak widowiskowo! Widziałem raz kottaka live jak grając "solo" na stopach jednocześnie rozbijał sobie na głowie butelkę ;D to jest gość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja dorzucę swoich idoli

 

1. Travis Barker

2. Brooks Wackerman

3. Tony Royster Jr

4. Josh Freese

5. Paweł Kaczyński czyli człowiek u którego uczyłem sie grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:Zbigniew Promiński

2:Darek Brzozowski

3:David Silveira

4:Joey

5: Perkusiści grający ekstremalnie...wolne tempa pokroju jednoosobowego bodajże duńskiego projektu Funeral doom metalowego Nortt. Jak usiłuje to zagrać zawsze uderzam jakieś poł sekundy za wcześnie:D Polecam posłuchać:)

 

to metalowi

 

A nie-metalowi

 

To ogólnie lubie perkusistów grających w zespołach post rockowych. Nie ma tu senstu wymieniać nazwisk bo za dużo tego.

 

A możeciemnie zabić ale nie lubie ani Urlicha ani Manginiego ani tych wszystkich takich przegości... no nie lubie no..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moi ulubieńcy to ;

 

1 Chad Smith

2 Dom Famularo

3 Cezary Konrad

4 Joe Jordison

5 Maciej Ślimak Starosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...