Skocz do zawartości
  • 0
DrUMs69

toontrack superior drummer 3 i interfejs audio

Pytanie

Witam Serdecznie.  Jaki interfejs audio  polecacie do toontrack superior drummer 3? Chcialbym by dźwięk byl na fajnym poziomie nie wydając fortuny budzet max 600pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

To może lepiej poszukać zewnętrznej karty w tych pieniądzach na przykład soundblaster? Jeszcze zależy jakiego masz laptopa, powiem ci że mój Acer nitro na pierwsze wrażenie extra odtwarzał dźwięk, ale później człowiek się orientuje że coś jest nie tak, dźwięk okazał się być płaski i syntetyczny. Po podłączeniu zew karty soundblaster Omni surround też nie było rewelacji, różnicę dało się odczuć po podłączeniu sprzętu do kompa z kartą soundblaster audigy 2 zs(taka duża podpinana do płyty głównej), kurczę nie wiem co ci poradzić ale w sytuacji jeżeli chcesz tylko lepszej jakości dźwięku (ominięcie integry) to potestuj zewnętrzne karty dźwiękowe,sporo tego jest na rynku,do tego dobre słuchawki czy monitory i chyba byłbyś zadowolony (sam sprzęt do odsłuchu potrafi zrobić robotę). Jedno jest pewne, słaby laptop starszego typu będzie bezużyteczny,a podpięcie interfejsu czy innej karty może nie dać mocno odczuwalnej różnicy, ale próbuj, poczekaj może ktoś inny się wypowie ale moim zdaniem podziel te sześć stów tak: trzysta na porządne słuchawki i trzysta na zew kartę dźwiękową, albo dozbieraj kasę i kup to tylko trochę lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zestaw to Roland TD1KPX2 użytkowany w domu. Widzialem jak gość konfigurował swoj zestaw w drummer 3  pod zestaw TD 17  i byla duza roznica w brzmieniu. Szukam interfejsu który bedzie przyzwoity w tej cenie. Widzialem ze są 16/44khz jak i 24/48khz. w tej kwocie. Nie posiadam biblioteki surround wiec dźwięk przestrzenny odpada, choć jestem ciekawy jak można go wykorzystać i czy w ogóle w domych warunkach. Jest możliwy  sensowny odsluch zewnętrzny na głośnikach surround? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Słuchawki  dobre juz posiadam. Teraz zależy mi na tym by z superior drummer 3 dźwięk byl na przyzwoitym pozimie. Bo jeśli uzupełnibym wersje surround w programie to lepszym rozwiazaniem bylaby karta zewnetrzna którą jak rozumiem mógłbym wykorzystać do dźwięku 2.1(monitory plus sub)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i jeszcze jedno: wystarczy dobre stereo, ewentualnie z subwoofer em , to że karta ma możliwości podpięcia większej ilości głośników wcale nie znaczy że to lepsza karta od tej do której można podpiąć tylko dwa, system surround nie daje lepszej jakości dźwięku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję za odpowiedź. Laptop to asus x550C. Jesli chodzi o 2.1 to zalezy mi w tej konfiguracji na  lepszym basie. To teraz mam rebusa co brać :karte czy interfejs :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...