Skocz do zawartości
wojcik0602

Sonor vs. Gretsch vs. Pearl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad nową perką do 2000 tys. z małym hakiem. Nie chcę używek, więc ich nie proponujcie. Z tego co poczytałem i ogrywałem:

Sonor F507

Gretsch Catalina Ash

Pearl Target

Nie ogrywałem tylko tego Pearla, chociaż ma on niezłe opinie z tego co wyczytałem. Jestem perkusistą początkującym, i nie słyszę jeszcze instrumentu, dlatego proszę o radę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co podales gretch jest najlepszym rozwiazaniem. nie jest to juz taki typowy "entery-level"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonor to najsłabszy z tych setów, ja bym brał Gretscha chyba, że zależy CI na blachach w cenie to tylko ten Sonor. Osobiście wychodzę z założenia, że oglądając przez jakiś czas na allegro aukcje możesz upatrzeć jeszcze lepszy sprzęt ale to kwestia cierpliwości... ;)

 

http://allegro.pl/item902362396_perkusja_tama_imperial_star.html

http://allegro.pl/item896382551_okazja_yamaha_gigmaker_prezent_od_ragtime_gl.html

http://allegro.pl/item899237808_ludwig_accent_cs_custom_shell_set_stan_sklepowy.html

Śmiem polecić ;) Ja bym brał z nich tego Ludwiga. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z blachami, ale mam znajomego perkusistę który mógłby mi sprzedać coś niedrogo. A Pearl Export? Kiedyś widziałem za 2400 tego pearla używanego razem z blachami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym brał Gretscha lub tego Ludwgia podrzuconego przez kolegę z góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tyloma gratisami w Ludwigu będziesz sporo do przodu i z 2 kół jeszcze trochę oszczędzisz, możesz parę rzeczy sprzedać i blachy za to kupić. Bierz Ludwiga;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Sonora powinienem Ci polecać tą 507'kę ale nie będę wciskał ciemnoty i bierz tego Gretscha. Sam bym to brał gdybym swego czasu miał możliwości dokładniejszego rozeznania się w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli tak, to nie ma sie nad czym zastanawiać. Zdecydowanie brałbym Gretsch`a.

 

 

Pozdrowienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojcik0602, bierz tego Gretsh'a, do tego żeby wyszło taniej (chyba że nie masz takiego priorytetu) hardware Basixa np. 800. Miałem tą serię i jest naprawde godna polecenia, stabilna i tanie. btw szukasz też jakichś blaszek do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaszki i hardware kupuje bardzo tanio od znajomego.

Mam na utrzymaniu gitare i lampowy, więc może mi powiecie, czy dobry jest Gretsch Black Hawk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...