Skocz do zawartości
lewus_k

Pałki Sebasticks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony porównanie cena/jakość jest ok i obie pałki z każdego kompletu są takie same ;) A jeżeli nie natrafiłeś na dobry komplet to nie zakladaj od razu, że są do dupy BO NIE SĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolony porównanie cena/jakość jest ok i obie pałki z każdego kompletu są takie same ;) A jeżeli nie natrafiłeś na dobry komplet to nie zakladaj od razu, że są do dupy BO NIE SĄ

 

Setki par przewinely mi sie przez rece. Te palki nie przechodza zadnej kontroli jakosci, jak sie trafi w miare prosty model to jest szczescie. Teraz seba stick zajal sie produkowanie breloczkow do kluczy w ksztalcie palek perkusyjnych.

 

Wycofalem te palki z oferty sklepu wlasnie z powodu zerowej kontroli jakosci a wstyd sprzedawac cos co nie spenia zadnych norm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie do opini Klinika. Pierwszy set pałek był przyzwoity. Teraz to już beznadziejne patyki. Główki rozpadają sie momentalnie, pałki się strzępią i pękają na potęgę. Zresztą są źle wyważone i bolą po nich nadgarstki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdzierają skórę z palców. Pamiętam jak na początku moje ręce się jeszcze przyzwyczajały do tarcia pałek i miałem niemałe nieprzyjemności z tym. Pęcherz na pęcherzu (dosłownie - kiedyś mi się jeden nie zagoił a miałem już na nim drugiego, po prostu następna warstwa skóry się zdarła po tej z pierwszego pęcherza). Ponadto podczas gry dłonie się bardzo pocą, co wzmacnia tarcie, i szybko się brudzą a nijak nie można ich wyczyścić bo brud wchodzi prosto w drewno. Mam duuuuży komplet połamanych SEB i tych sklejonych białym plastrem-taśmą z apteki(też się złamały, a szkoda było mi kasy na nowe) więc na następnej próbie zrobię zdjęcia mojego cmentarza. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ustępuję,mnie przez ręce przeszło tylko kilka kompletów więc może to był przypadek,nie zaprzeczam że coś takiego jest na rynku, ale mnie się jeszcze nie zdarzyło :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem pałkami Seba 33 Studio Extreme tylko raz. I był to o jeden raz za dużo... W jednej rozłupała się cała główka, druga pękła na pół... (Na tej samej póbie podczas pierwszego kawałka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram modelem modern jazz i nie moge nic na nie powiedziec... jak za taka cene to chyba warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stukałem na Sebach z powodu ich ceny (w RNR Katowice sprzedaja je za mniej jak 6), zazwyczaj Natural Jazz i Acid Jazz, ale przerzuciłem sie na palki z Nylonowymi glowkami i teraz uwaga ...... marki BOMBA :D, sa trwale i na Seby juz nigdy nie wejde, nawet jakby bieda w społeczeństwo uderzyła!

 

PS dzieki Kapuch za podziekowania, heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari
Grałem na pałkach SEBA i wiecej już ich nie kupie. Nie gram mocno, a złamałem komplet na jednej próbie, obydwie zmamały się tuż pod główką.

 

no ja tak mialem z dwoma zestawami ever play'a, poszly oba na jednej probie.

a zildijany czarne z hickoru za 13 euro poszły mi w połowie koncertu a kupilem tylko na ten gig :P

a seby trzymają się u mnie ładnie

moze kwestia serii, pozdro.

 

Ja mam czarne Zildjiany z hickory i gram nimi juz miesiac wiec chyba nie miales czescia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie Loszmi-ego i Klinika. Te pałki są do d...y( choć pewnie i tam by się też nie sprawdziły). Grałem na nich od pażdziernika do czerwca z miesięczną przerwą na VF Steve Smith. Doprawdy nie wiem dlaczego byłem taki głupi. Ani razu nie trafiłem w sklepie na proste kije, bo chyba oni takich nie produkują. Para starczała mi na max. 2tyg codziennego grania po parę godz. Cały czas to samo, kruszyła się główka i proszę nie piszcie, dlaczego mogę oceniać skoro nie mam porównania, bo to chyba oczywiste, że normalne pałki powinny wytrzymywać o wiele dłużej, a to nie są normalne pały. 7zł, to samo mówi za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...